Wpis z mikrobloga

Jakis czas temu zamowilem sobie NeoCubes/kulki neodymowe/magnesy neodymowe - okreslen jest sporo. Chodzi generalnie o kuleczki, ktore mozna ukladac w tysiace roznych figur. Zabawa przednia. Zanim domowilem 1800 kulek, wczesniej spedzilem sporo czasu nad mniejsza iloscia swietnie sie przy tym bawiac i co mnie zaskoczylo - odstresowujac. Obecnie posiadam 2377 sztuk - kilka sie zgubilo, inne sie porysowaly, a jeszcze inne wyrzucil moj #rozowypasek bo myslala, ze znowu 'jakies kola od lyzworolek rozebralem'.

Szukalem jakiegos pudelka, w ktore moglbym je schowac. Znalazlem jedno po zapasowej baterii, dosc sporych rozmiarow, wiec mialem nadzieje, ze wszystkie wleza. Tak zaczalem ukladanie ich idealnie w pudelku, caly czas majac nadzieje, ze wszystkie kulki zmieszcza sie w pudelku, wypelnia je po brzegi i bede mogl umrzec szczesliwy. Od dziecka ksiazki na polkach mialem poukladane od najmniejszej do najwiekszej, a ciuchy w szafie pogrupowane w kolory.

Przy ukladaniu ostatniej, czwartej warstwy bylo jasne, ze kulki wszystkie nie wejda i sporo zostanie. Mimo to, nadal mialem nadzieje, ze gdzies tam jest szansa na to, ze spelni sie moje marzenie. Kulka po kulce kontynuowalem moja droge do sukcesu. Na koniec zwolnilem, aby napawac sie chwila. Juz za chwile bedzie koniec, sporo jeszcze w kolejce, ale na pewno sie uda.

I...



#zaczalemnanocnej #piekloperfekcjonistow #nieboperfekcjonistow #sadstory #dziendobry
Pobierz KubaJam - Jakis czas temu zamowilem sobie NeoCubes/kulki neodymowe/magnesy neodymowe ...
źródło: comment_hpzp00x7s6Sq2nvsfCe5YfirTxEMH1Sy.jpg
  • 13
@Myrcin-: 5mm srednicy
@Vencite: Ostatnie zamawialem na Aliexpress, placilem £6 za kazde 216 kulek, przesylka wliczona
@SzymekAkaSzymon: Takich rzeczy jeszcze nie #!$%@?, jakos nigdy sie za cos takiego nie zabieralem, poza tym za malo kulkow mam na takiego kotka. Co do kostek to uwazaj, nie jest to samo co z kulkami. Kulka jak ma zly biegun to sie po prostu odwroci sama i przyklei do drugiej, a kostki trzeba