Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło!
Skończyłem robić mapę do CS:GO ( )
**de_pripyat**
Klasyczna mapa z rozbrajaniem bomby, 2 bombsite'y.
Jak sama nazwa wskazuje, mapa umieszczona jest w Prypeci, tej koło Czarnobylskiej elektrowni atomowej.
Zona, Stalker, te klimaty, ale czasy współczesne i bez mutantów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mapę możecie znaleźć w Warsztacie Steam. Pobrać, pograć z botami, albo umieścić na jakimś serwie i pograć z colegami (i przetestować jej wytrzymałość).

Link do mapy: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=298610418
Aby pobrać mapę klikacie "Subskrybuj"

Wszelkie uwagi mile widziane.
Nie zapomnijcie zagłosować ()

#steam
#csgo
#zwieraczrobimapy
mayo - Mirki, co się #!$%@?ło!
Skończyłem robić mapę do CS:GO (✌ ゚ ∀ ゚)☞
**de_pripy...

źródło: comment_miEme3b3ff4XyGnuCRpq3SJ1Mj4ONhtB.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@SeriousGuy: No właśnie nie bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dopóki ktoś nie wstawi na swój serwer, to niestety możesz grać tylko lokalnie z botami.
Ale może wrzucą na serwer wykopowy.

  • Odpowiedz
Dopóki ktoś nie wstawi na swój serwer, to niestety możesz grać tylko lokalnie z botami.


@mayo: zawsze cos, zeby ja obczaic :D

No i jak będzie dużo głosów to może Valve doda do którejś operacji ( ) ... ... heh...

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mayo: myślę, że jest to wina tekstur które w Twojej mapie są wysokiej jakości. Jest parę map na workshopie(tych oldskulowych), które mniej ważą. Myślę, że jeżeli zmniejszyłbyś wagę mapy to na pewno byłaby grywalna na innych serwerach, bo aktualnie to ona może sobie wisieć jako smaczek, że taka mapa istnieje :) Myślę, że wiesz o czym mówię.
  • Odpowiedz
@and_justice4all: kiedyś zacząłem taką robić, tylko potem zająłem się tą :D

@rosjastanumyslu: Tekstury, które dodałem od siebie mają standardową jakość 512x512px. Po prostu jest tego dosyć sporo, bo lokacja nietypowa. Hmm, będzie ciężko, musiałbym pomyśleć.

@kessubuk: czo? xD

@Lerla: Hmm, znowu opuszczona lokacja z bloku wschodniego... nie wiem, ale zawsze jakiś pomysł :)
  • Odpowiedz
@kessubuk: zapodaj jakiegoś linka. Co to za mapa? Do dm?
Wiesz robienie map to nie jest kwestia kilku minut :P
Ale jak mała to można spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz