Wpis z mikrobloga

Łapał policjanta za pałkę

sąd dał wiarę miłośnikowi pałek

może tę pałkę w końcu mu złapał i udobruchał.

...

to jest obraz, który sami tworzycie sobie. Zawsze wyciągacie motywy falliczne i odbytnicze. Jak to zrobiłeś tutaj.


@arczer: :/
  • Odpowiedz
boże, co za bzdury...

trochę śmieszne zważywszy jakie bzdury tutaj są... Smutne że ktoś to plusuje, chociaż... Ludzie pojęcia o polityce nie mają, rozsądku zero, myśleć nie potrafią (przynajmniej samodzielnie) to i nie dziwi że plusują to, chyba że dla beki?


@LibertyPrime: @Loloman: zaorane l;
  • Odpowiedz
@PlecSchrodingera: co gorsza ja nwet nie twierdz ze wiekszosc z tego nie jest prawda (choc i tak zmanipulowana), ale to zwykle bzdury bo oczywiscie tak zostalo dobrany by biedronia pokazac w najlepszym swietle itd. Czyli zwykle bzdury... To samo mozna zrobic w dryga strone i spokkojnie znajdzie sie dziesiatki rzeczy ukazujacych korwina jako super osobe i biedronia jako kogos negatywnego. Nienawidze takich porownan z dupy po prostu, dla mnie sa zwyklymi
  • Odpowiedz
@Farrahan: no skoro ludzie je plusuja.. Do tego patrzac na komentarze to dokladnie tak robia. Jak wspomnialem ludzie zbyt sprytni nie sa i wieza potem w takie bzdury.
  • Odpowiedz
@Farrahan: omujborze, nie wierzę - tyle lajków i pochlebnych komentarzy pod obrazkiem kpiącym z Korwina na rzecz Biedronia? to chyba zwiastuje erę nowego, lepszego mirko. jestem dumna. :,-)
  • Odpowiedz
@arczer: Chłopie - podziwiam Cię. Jest taka plota, że skorpion gdy poczuje zbliżające się śmiertelne niebezpieczeństwo popełnia samobójstwo poprzez walnięcie się w głowę tym kolcem jadowym. U Ciebie widzę analogiczne bohaterstwo. Gdy czujesz zbliżające się zaoranie szybko stosujesz honorowe samozaoranie. Niezłe, efektowne i odbiera napastnikom całą satysfakcję.
  • Odpowiedz