Wpis z mikrobloga

Kto chce znać skład marynaty i panierki #kfc ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówcie przy ladzie, ze jesteście alergikami i chcecie znać skład produktu żeby wiedzieć, czy się pochorujecie. Niedawno dali nam takie specjalne listy, gdzie są wypisane składy wszystkich produktów- dosyć szczegółowo, niemal w całości. Nie wiem czy tip działa wszędzie, na pewno we Wrocławiu dostaniecie bez problemu.
  • 10
@indiglo: I to mega niezdrowe :P Ale kurczak jest prawdziwy ;)
@stoprocent: Ale to jest książeczka cała... Trochę się boję jak na mnie menager popatrzy jak zacznę to fotografować, zwłaszcza że nie możemy mieć przy sobie telefonów na zmianie. A jeszcze planuję tam pracować przez jakiś czas :)
@stoprocent: @PoProstuMichal: Ja na kasie pracuję, nawet do mroźni nie wchodzę :D Patrzyłam i zapamiętać mi się nie udało, brzmi to mniej-więcej jak: E-cośtam, E-cośtam, sól, papryka, ekstrakt papryki, emulgatory, wzmacniacze smaku, zdaje się, że barwnik (albo to w innym), E-cośtam, E-cośtam, E-cośtam, jakieś fosfo-związki chemiczne, utwardzony tłuszcz palmowy (ale może mi się mylić z tortillą, bo jej skład tez czytałam), E- cośtam, E-cośtam... trzeba by od razu sprawdzać czym