Wpis z mikrobloga

@trochejanusz: janusze i cebluatory na elektrodzie to tragedia, tak samo jak forum sep "elyta" dbająca tylko o to żeby czasem nikt się nic nie dowiedział (takie lvl50 i więcej) - ale w końcu to ich praca i ktoś im ją odbiera pytając o podłączenie np. gniazdka w domu. Nie wiem też czemu właśnie większość takich ludzi to elektrycy heh
  • Odpowiedz
@elektroda: Jak to jest być najbardziej znienawidzonym i wyśmiewanym forum w polskiej części internetu? Dlaczego nie możecie funkcjonować jak https://stackoverflow.com/ gdzie każdy każdemu poprostu pomaga a wyszukiwarką MOŻNA znaleźć odpowiedzi na pytania które pojawiły się w przeszłości a nie zestaw postów "było"? :)
  • Odpowiedz
@trochejanusz: Niestety są na forum użytkownicy, przeważnie już bardzo dojrzali, z ogromną wiedzą, którzy oprócz dzielenia się tą wiedzą lubią czasami komuś dokuczyć pokazując swoją wyższość. Nie wiem z czego to wynika - można się ich zapytać. W miarę możliwości, jak w tym przypadku, moderatorzy starają się piętnować takie sytuacje.
  • Odpowiedz
@elektroda: Rozśmieszył mnie komentarz moderatora i tylko dlatego to wrzuciłem. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek odnalazł satysfakcjonującą odpowiedź na elektrodzie, nawet w długich tematach, gdzie domorośli eksperci jedynie się przekrzykują. Dlatego rzadko tam trafiam, a jak już wejdę to widzę takie kwiatki.
  • Odpowiedz