Wpis z mikrobloga

SZYBKIE INFO:

Jest akcja 365rysunkow. (nie chcę wołać)
Jako, że nie lubię rysować to stwierdziłem, że wykorzystam ją do czegoś innego - będę sobie w jej ramach robił loga na zadane tematy. Bo zawsze chciałem umieć robić fajne loga... a nie jakieś sprężynki hihi.
Jest to karkołomne. Nawet bardzo. Dobrego logo nie robi się w jeden dzień a już na pewno nie w godzinę - tyle właśnie, nie więcej, mogę poświęcić na tę akcję.
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Będzie co ma być.
Mam nadzieję, że fala obciachu w moim wykonaniu nikogo nie podtopi.
Jak wytrzymam miesiąc to może będę brał jeden temat i będę pracował nad nim przez tydzień...

-------------------

1.01 - temat: Autoportret w 10 min. (mi to zajęło może z 15-20 - ta konkretna kaczka).
Narysowałem z 10 wersji kaczki - wszystkie do bani. Aż wreszcie zrobiłem pierwszy w życiu pixszit, który udaje logo.

#365styczen
Pobierz duckar - SZYBKIE INFO:

Jest akcja 365rysunkow. (nie chcę wołać)
Jako, że nie lubi...
źródło: comment_kkyzR6uqqJNL6yf3iIZXUksoRXaZYVj4.jpg
  • 12
@duckar: jest szansa na unikalny tag, pod ktorym bedziesz wrzucac swoje prace? Pytam, bo bardzo, ale to bardzo chce przegladac Twoja tworczosc, chce zczarnolistowac ten tag od portretow - za duzo tego po prostu, a srednio mnie to jara. Wiec albo bede przepychac sie przez setki prac, aby zobaczyc Twoje, albo bedziesz mial tag, ktory moge podgladac.
@ImCandy: A co, jak się okaże, że mi po tygodniu się znudzi? hehe
Podejrzewam, że tak właśnie się to skończy hehe.
Ale niech będzie tag: #duckarilogo

Mam nadzieję, że z miesiąc wytrzymam.

@MuchaZ Masz rację. Póki co obowiązuje forma "logo".