Wpis z mikrobloga

@razadihan: skad takie duze masz wartosci wszedzie? jakie masz te acienty? active clicking rozumiem? nie umiem rozgryzc tej gry kolo 200 poziomu utknalem i mi sie odechciało grać
  • Odpowiedz
@namzio: To jednak już 1500 plansza, tutaj już wszystko odbywa się na takich wartościach. Gram 99 dni, więc miałem trochę czasu, żeby dobić do takich wartości. Szczerze mówiąc to active clicking dopiero od 3 dni, wcześniej budowałem wszystko pod idle, ale się to sprawdzało tylko do 1000 planszy.

Też na początku było ciężko to wszystko ogarnąć i wybrać konkretne ancienty, ale ostatecznie się udało. Mam ich 20.

@Algorytmistrz:
  • Odpowiedz
@Algorytmistrz: Po prostu po pewnym czasie, dokładnie po "*" kończą się takie proste oznaczenia i gra przechodzi na notację wykładniczą. Po * kolejne jest 1000e68, 1000e69, 1000e70 itd. Ja szczerze mówiąc już się przyzwyczaiłem i nawet od pierwszych leveli korzystam z notacji wykładniczej.

Ancienty: to co na zdjęciu + wymaxowane: Berserker, Bubos, DogCog, Dora, Fortuna, Hecatoneir, Kumavakamaru i Vaagur.
razadihan - @Algorytmistrz: Po prostu po pewnym czasie, dokładnie po "*" kończą się t...

źródło: comment_PKaPTNjSQtNb8hROM2eI1OAbTRprNyHO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Algorytmistrz: Nie. Pierwsze były co 3-5 dni, później takie po 1 dzień jak już złapałem jakieś ancienty. Teraz 1000 plansza to są 2.5h godziny od reseta. A zdarzały się takie dla farmy po właśnie 3-4 godzinach.
  • Odpowiedz