Wpis z mikrobloga

Hej, Mirki i Mirabelki z Trójmiasta. Pewnie część z was już wie, że jestem trochę uzależniona od bilarda, mimo iż w ogóle nie umiem grać Pomyślałam, że można się kiedyś spotkać, pograć, wypić piwo (lub coś mocniejszego, jak kto woli - jestem dobrym kompanem do whisky i piwa z tequilą).

Proponowałabym 17 stycznia w Green Clubie na Zaspie albo w U7 w Gdańsku, ale wszystko zależy od tego, czy będą chętni. Można się też spotkać wcześniej, ale wtedy nie będzie @ZantParty :(

Wołam potencjalnych zainteresowanych:

@krzychocho @Marmite @Meara @arew @kluen @Out0fControl @Aquoss @ZantParty @seth_pl @SirPsychoSexy @Kovacs @pozzytywka @piokom123 @grzegorz-zielinski @Luxik @VeryApe

Więcej nie pamiętam, ale chętnie wszystkich przyjmę. No i nie mam kontaktu do @MiernaBabcia, a dzieciuch znów ma bana.

#trojmiejskiepiwo #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #bilard #takilifesiealkoholizuje
  • 77
Jako, że wpis wzywa sporo ludzi z pod tagu, to żeby nie zaśmiecać podepnę się i zadam pytanie:

Jest tu jakaś dobra dusza, która przenocuje mnie z wtorku na środę? :D Rano mam polski bus do Krakowa a dojazd mam taki do Gdańska, że będę tam dzień wcześniej wieczorem.
@wyc: źle mi się kliknęło, miałam zawołać autorkę wpisu. Nie wiem czy wszyscy gdańszczanie tak mają, ale moi znajomi będąc np. na Przymorzu i wybierając się do Głównego mówią "jadę do Gdańska".