Wpis z mikrobloga

To już cztery lata od kiedy bloguję :)

Zaczęło się dosyć niewinnie. On zamieszczania akordów do piosenek, których nie mogłem znaleźć w sieci, aby i inni mogli sobie pograć.

Bardziej dla zabawy i nudy spowodowanej okresem świątecznym.

Potem pisałem recenzje albumów, wstawiałem piosenki, wiersze, lekcje gry na gitarze...

I tak minął ten czas. Nawet nie pamiętam kiedy to wszystko minęło.

W tym czasie założyłem kilka innych blogów... o różnej tematyce, ale żaden nie mógł się utrzymać.

Zapytacie pewnie, czemu?

Frazy, o których pisałem były zbyt słabe, aby zostać znalezione przez inne osoby w google.

Najlepsze frazy, to unikalne frazy. Pisanie na tematy, które nie są jeszcze w wyszukiwarce, bądź są nowe.

No i linkowanie do swojej strony w każdym możliwym miejscu. Ale nie na zasadzie spamu, a bardziej wstawiania linka do swojego profilu. Wyszukiwarka wtedy ma łatwiej z indeksowaniem :)

Najlepiej się wyświetlają poradniki i kompilacje.

Niedługo nowy rok. Może i ty załóż bloga?

Ciekawe doświadczenie. Z początku może zniechęcić ilość wyświetleń, ale każdy komentarz i każde nowe wyświetlenie to miła niespodzianka.


#rezixblog

#blog #internet #wordpress
Pobierz R.....x - To już cztery lata od kiedy bloguję :)



Zaczęło się dosyć niewinnie. On z...
źródło: comment_YA2vsfeIjj5TLltRvcCvsx8w4ofHNkNT.jpg
  • 9
@Rezix: Blogowanie to super sprawa i bardzo wciągająca. Ja założyłem jakiś rok temu fanpage, miesiąc temu postawiłem bloga na wordpressie i cieszę się, bo widzę, że ludzie wchodzą i chyba im się tam podoba ;)
@fryond: Po prostu nigdy się w to nie bawiłem. Pisałem dla zabawy i jakoś nigdy o tym nie myślałem.

Poza tym z tego co słyszałem, to trzeba podpinać kartę, mieć PayPala i z Google warunki umowy uzgadniać. Wiem, że to pewnie z automatu leci, ale nie traktuję blogowania na poważnie.

Poza tym ostatnimi czasy mało piszę :)