Wpis z mikrobloga

Ależ te pikowane kurtki są ohydne. Nie dość, że konformizm over 9000, to większość Polaków rzucających się na nie w galeriach myśli, że nabędzie w ten sposób nieco światowo-europejskiego szyku rodem z ulic Nowego Jorku czy Mediolanu, podczas gdy mając typowo polską twarz, wyglądają w nich jak patchworkowe menele.

#oswiadczenie #modameska #konformizm #niebieskiepaski #lipnyprestiz #zenada #pstoprawda
Sepang - Ależ te pikowane kurtki są ohydne. Nie dość, że konformizm over 9000, to wię...

źródło: comment_EvtzSj2RgTHyTANuflqQ5MlGXFTwBlJQ.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Ashtraygirl: taka, że właściciel musi mieć na imię Janusz, Andrzej, Dariusz, albo Mariusz

podpuchnięta od śmieciożarcia, zaniedbana, wykrzywiona w środkowoeuropejskim, domyślnym #!$%@? na cały świat, łypiącą spode łba na wszystkich dookoła
  • Odpowiedz
@Sepang: nie mam takiej kurtki, ale to jak #!$%@? mam sie ubierać ja i reszta narodu naszego, bo wszystko jest ba, januszowate i #!$%@? takie polskie, a to kurtka z croppa, a to ta bardziej elegancka, najbardziej januszowaty to jest twój wpis, bo to takie polskie zwracać uwagę na innych, oceniać i komentować. #!$%@? cie to boli przyjacielu kto jak sie nosi, i jeszcze to dorabianie ideologii "ze nabędzie nieco
  • Odpowiedz
@Sepang: bylem wielokrotnie w stanach, i uwierz - młodzi Polacy ubierają się zdecydowanie lepiej (może z ta roznica ze mniej markowo , ale czy ma to jakies znaczenie ) ;)
  • Odpowiedz
@Sepang: Już miałam zaplusować, bo też nie podobają mi się te kurtki i to, że trzy czwarte ludzi w nich teraz chodzi, ale jak doczytałam do tego dorabiania ideologii do mody i "polskiej twarzy", to zmieniłam zdanie.
  • Odpowiedz
@Sepang: Ja posiadam taka kurtke od kilku lat. Bardzo wygodne na nie za zimne dni. Tez mi sie nie podoba ze kazdy w takich kurtkach chodzi, ale moda minie a moj styl ten sam pozostanie i znow bede wyjatkowy wsrod Januszy :)
  • Odpowiedz
@Sepang: Szwagier sobie taką kupił i ale szybko okazała się na niego za mała (przynajmniej tak się tłumaczył) - chciał mi ją dać za darmo, ale się wzbraniałem, jeszcze mama namawiała "no weź, jaka ładna, teraz takie modne, wszyscy noszą". #!$%@? nie wziąłem, nie będę kufajki/kołdry nosił.
  • Odpowiedz