Wpis z mikrobloga

Informacja nieprawdziwa. Autor znaleziska nie pierwszy raz zakopuje znaleziska za spam i zwołuje do zakopywania treści niezgodnych z jego poglądami politycznymi. Jako, że sytuacja powtarzała się w przeszłości wielokrotnie, moderator po kolejnych zgłoszeniach Użytkowników, zdecydował o wysłaniu ostrzeżenia autorowi znaleziska http://i.imgur.com/OxQFW54.jpg


@wykop #moderacja Dlaczego w takim razie nie dajecie ostrzeżeń wobec userów spod tagu #neuropa? Zgłaszałem to ostatnio chociażby w stosunku do @Tamerlan, który otwarcie przyznał, że zakopał z innego powodu. Bez reakcji, zgłoszenie odrzucone. Owszem, pod #4konserwy również zdarza się nawoływanie do zakopywania treści niezgodnych z poglądami politycznymi, ale pytanie kto to rozpoczął? #neuropa robi to od kilku lat na masową skalę, pod #4konserwy są to sporadyczne przypadki. #4konserwy powstały także po to by zapobiegać zakopywaniu znalezisk przez #neuropa.

Do tego tolerujecie współpracę moderatorów z #neuropa ( @anonim1133 ), pomoc w banowaniu niewygodnych im userów! Fatalnie to z boku wygląda, choć nie można o mnie powiedzieć bezstronny.

#pytanie #oswiadczenie #wykop #moderacjacontent #moderacjacontent #administracja #4konserwy #gorzkiezale
  • 22
  • Odpowiedz
@4konserwy: Czy Ty widzisz co piszesz? Twoje manipulacje do jutrzejszego poranka jestem w stanie pogrążyć tak, że lepiej będzie jak usuniesz po prostu konto - po prostu dla Waszego dobra lepiej to przemilczeć i dać się wypalić aferze. Wybór należy do Was.
  • Odpowiedz