Wpis z mikrobloga

Ja tu czegoś nie rozumiem. Dlaczego nasz wspaniały Papież Polak nazywa się Jan Paweł II? Czyż nie jest to ujmujące? Co ten pierwszy takiego zrobił, że jest pierwszy? Przecież nasz Papież jako jedyny jeździł po świecie i głosił ewangelie, obalił ustrój komunistyczny ( sorry @lechwalesa) i w ogóle był taki miły i dobry. I co ? Tylko drugi? Wstyd, że tak się traktuje w Polsce ikony i ludzi zasłużonych. Postuluje o uhonorowanie @janpaweldrugi i nadania mu imienia Jan Paweł I.

#papiez #religia #wykophonorujepapieza
Pobierz HhhOooO - Ja tu czegoś nie rozumiem. Dlaczego nasz wspaniały Papież Polak nazywa się ...
źródło: comment_TqW3O80iwITUzZCs51u0wJvpkK235LFi.jpg
  • 16
Prawda jest taka że wojtyła chciał najpierw być paweł, ale mu powiedzieli że zajęte. No to wpisał paweł1678, ale też było zajęte. Myśli sobie: no dobra, chciałem mieć krótki nick, ale może też być jan paweł, na niektórych portalach takiego używam więc może być. ALE NIE #!$%@? TO TEŻ ZAJĘTE NO JA #!$%@? myśli sobie karol wojtyła. Wtem jego oczom ukazuje się podpowiedź: wolne pseudonimy: jan_pawel 2, XXJaNpAwEłXX i janp001. Z tych
@pabel: Noo wreszcie ktoś ogarnięty, ale żeby banować permanentnie? Przecież to był największy polak z całym szacunkiem dla @lechwalesa. Żebyście się nie zdziwili jak przy bramie niebios święty Piotr wam powie: " hehe teras ja waz zbanuje bezbożniki".