Wpis z mikrobloga

@Lanc: daj mi link z ali na sama opaske.

@gorush: no wlasnie jeszcze nie wiadomo ale ludzie sie skarza na forum miui

1) Unable to sync track records after 10 days of usage

2) Battery drain fast within a day or 2.

3) Unable to pair again after unpaired

4) Charging not working and miband goes dead.
  • Odpowiedz
@breja: na polskim forum miui coś ostatnio pisali, że z ibuygou.com dostali jakieś badziewne. Bateria na 2 dni + nie chcą się ładować potem, a sklep im nie odpisuje.

@Persil: @gorush: tutaj też są niby legitne - http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi-Band-Smart-Xiaomi-Miband-Bracelet-for-Xiaomi-MI4-M3-MIUI-Smart-Fitness-Wearable/1387004_2045171823.html - kupiłem, w ciągu tygodnia dotarła do polski, od rana jest "wydana do doręczenia" ale coś listonosza jeszcze nie ma ;c
  • Odpowiedz
@Lanc: ja z tego linka kupilem jakos 3 miesiace temu jak bylo ok 20 zamowien :P i jak dla mnie wtedy mial legitne, bo po pierwszym ladowaniu prawie 2 miesiace mi wytrzymala i miala jeszcze 35% baterii
  • Odpowiedz
@Persil: no to tak jak pisałem, czekam na listonosza, który pewnie już dzisiaj nie dotrze. Tak więc zdam relację najpewniej jutro ;)
  • Odpowiedz
@Persil: macam obie i zamiennik jest bardziej giętki i sylikonowy. Widać ze nie jest taki idealny odlew jak w oryginale i nie ma tego ściętego rantu na metalowej zapince. Pewnie zaraz ktoś będzie chciał żeby mu kupić to napisz jaką ci zamówić jak chcesz :)
  • Odpowiedz