Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu po fali banów VAC były wrzucane tutaj linki profilów ludzi którzy potracili w ten sposób itemki warte kilkaset euro. To bije wszystko co do tej pory było. To tylko kawałek tego co miał, a miał m.in.

25 knifes, 412 keys, around 105 awps (asiimov), 2 master pieces, 1 knight, 1 dragon lore FN, 2 howl FN.


Wszystko miało być warte 20 tys $.

#csgo #vacation
wpoz - Kilka miesięcy temu po fali banów VAC były wrzucane tutaj linki profilów ludzi...

źródło: comment_64WiYCTEv7MPFQF7JvquGqIkqbqZ4RRq.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@wpoz: niestety nie zachowało się, mam tylko tyle:

30-11-2014 15:21:56 76561198037088962 Value: 9382.4 €

W zasadzie to nie mam pojęcia dlaczego kopia się nie zapisała.
  • Odpowiedz
@wpoz: a tak w ogóle to skąd wiadomo, że dostał blokadę akurat na cs'a? Jeśli dostał ją na inną grę to dalej może wymieniać się przedmiotami.
  • Odpowiedz
@only: Nie wiadomo, można się tylko domyślać. Ale widać, że głównie się skupiał na csgo więc to jest najbardziej prawdopodobne. No i do tego nicki typu:

GABEN I CALL 112


gaben stole my items faggitt


kqly style my friends rip

:D
  • Odpowiedz
@wpoz: wiesz, mógł czitować w jakiejś innej grze, dostać vaca -> ludzie wiedzą ile miał przedmiotów, które rzekomo zostały bezpowrotnie utracone, cena rośnie = profit?
  • Odpowiedz
@errorek95: Ta, łatwo można znaleźć jego profil na mpcforum. No i z tego co jego kolega napisał na tym forum co dałem wyżej wynika, że dorobił się z steam stealerów więc trochę #!$%@?. :|
  • Odpowiedz