Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: przekroczenie prędkości w mieście Vancouver o 52 km/h? $368 (+ TAX) i na tydzień zabierają ci samochód. Nie, parking, tym bardziej holowanie nie jest tanie... dziś trafiła się perełka :D

PS to policja tutejsza na Twittera takie rzeczy wrzuca. Niektóre są całkiem zabawne (np. goły facet w masce biega po centrum itp.).

#motoryzacja #ciekawostki #kanada #policja #heheszki
ArschGesicht - Ciekawostka: przekroczenie prędkości w mieście Vancouver o 52 km/h? $3...

źródło: comment_TVxKciTNhC1Ha7SL3uD6kveLadbe3cNU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Mithrindil: jakbyś zobaczył jak tu jeżdżą, to byś zwątpił w ludzkość... od #!$%@? Chinczyków (u nich prawko kosztuje chyba z 18 jajek, 1 martwą kurę lub coś o odpowiedniej wartości) i jeżdżą tak, że strach przez jezdznie przechodzić... jak samochód zaparkujesz w odległości mniejszej, niż pół kilometra od wejścia do sklepu, to któryś z tych 120 letnich ślepców jebnie go wózkiem. Chyba zacznę to filmować, bo znajomi w EU nie wierzą,
  • Odpowiedz
@irish71: jest tylko ICBC. Jak ci się nie podoba, to zawsze możesz przemieszczać się na rowerze. Pierwszą furę ubezpieczyłem ze wszystkimi bajerami (road assitance itp), to wyniosło mnie trochę ponad $300 miesięcznie. Nie, nie żartuję. To prawie 1000 złotych miesięcznie za samo ubezpieczenie. Zapłaciłem z góry za pół roku ok $2000 ---> 6000 złotych.
  • Odpowiedz