Wpis z mikrobloga

Od paru dni aktywniej udzielam sie na mirkoblogu. Dodaje sporo komentarzy, staram sie byc zawsze szczery w tym co pisze, nawet jezeli sie to komus nie podoba. Zauwazylem juz pare prawidlowosci i moze was to zainteresuje, bo mimo ze obserwowalem wypok od dluzszego czasu to dopiero niedawno zebralem sie do aktywniejszego uczestnictwa na tym forum.

Przede wszystkim, #rozowepaski sa zawsze pierwsze do obrazania. Czegokolwiek bym nie napisal, one od razu doszukuja sie ataku, czegos niesympatycznego i przechodza na argumenty ad personam, nie rozumiejac, ze mirkoblog to nie jest ich zwiazek z kucem, gdzie moga nim popychac.

W zwiazku z tym, zastanawiam sie, czy, przy calych gownoburzach z #pokazmorde, zdajecie sobie sprawe #niebieskiepaski, ze tolerujac takie zachowania tak naprawde wychowujecie cale pokolenie wiecznych dziewczynek i, tak naprawde, to wasza #stulejarnosc powoduje takie a nie inne zachowania. Nalezy to ucinac w zarodku.

Jezeli kogos to zainteresuje to moze zrobie z tego bardziej dluzsza serie, bo nie wiem, czy jest sens tak pisac po proznicy.
  • 13
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: Czesciowo masz racje, ale jest tu sporo inteligentnych i fajnych osob.

Szkoda, zeby wszystko sie sprowadzalo do "hurr durr jestes glupi, bo powiedziales cos a wyobrazalam sobie zupelnie inaczej" czy "mirki, plusujcie moje ladne sufiksy" (w domysle: "jestescie godni ogladac tylko moje stopy, ale i tak wiem, ze na to polecicie, #przegryw").
  • Odpowiedz
@anmecpeo: zbyt małe grono o tym wie, chociaż sporo osób zdaje sobie z tego sprawę. trzeba byłoby zrobić o tym wykop. przeanalizować temat i #!$%@?ć 4 strony A4 tekstu, może nawet ktoś by zaplusował
  • Odpowiedz