Wpis z mikrobloga

Sposób na zarobienie (~1-~3000zł). Osoby z tagu #bukmacherka pewnie znają, ale dodam, bo może ktoś nie ogarnął obydwóch stron i skorzysta. Jak komuś się wyda ciekawy to proszę o dawanie plusa, bo kiedyś już to wklejałem i przez brak atencji nikt mi nie wierzył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na stronie expekt jest cashback do 222zł (to samo jest na betclicku i tej samej firmy, ale do 200zł). Polega to na tym, że:

1. Zakładamy konto na expekt.pl

2. Przelewamy 222zł

3. Już teraz najlepiej wysłać dowód do zweryfikowania konta za wczasu (zróbcie to serio, bo potem będę dostawał na PW wiadomości, że nie zwrócili wam kasy).

4. Obstawiamy zakład prelive (przed rozpoczęciem meczu) z 3 możliwymi wynikami (wygrana/ remis/ porażka).

5. Jak np. stawiamy na wygraną Legii 2.00 i się uda to mamy 444zł, jak się nie uda to zwracają nam 222zł (w przypadku betclick odpowiednio 400zł / 200zł)

6. Wypłacamy kasę i s---------y, żeby nie p-------ć. (można od razu, bez obracania niezależnie czy wygramy czy przegramy zakład)

Poniżej załączam screen z mojej wygranej (288,60zł). Polecam poczytanie regulaminiu samodzielnie a w razie pytań można je zadawać tutaj. Czekam na wyzywanie od złodzieji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cebuladeals #cebula #promocje
platkiowsiane - Sposób na zarobienie (~1-~3000zł). Osoby z tagu #bukmacherka pewnie z...

źródło: comment_FPOwVgbWqUGgY7U7EWibcWbP3dsbUR8m.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luthion @robson1 @mamnatopapiery @PanDyrektor

Dowód, że można wypłacić. W międzyczasie dopłaciłem 50zł na inny zakład sobie. (zlecenie wypłaty dałem rano, ale poszło wieczorem dlatego musiałem dopłacić 50zł, bo nie miałem nic na koncie do grania).

@unstyle: Ryzyko jest żadne a możliwa wygrana zależy tylko od ciebie. Polecam korzystać z rad osób na wykopie jak się na tym nie znasz.
platkiowsiane - @luthion @robson1 @mamnatopapiery @PanDyrektor



Dowód, że można wyp...

źródło: comment_Iqlq4IcOMHn8O2yuVQsO6s6gfAnsjNu6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@komar251: Czego nikt nie czyta regulaminu jak napisałem, żeby przeczytać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz napisane na dole tego linka, że konta założone przed marcem 2014 mają cashback 150zł. Jak nie jesteś pewny czy go wykorzystałeś to możesz napisać do supportu i się upewnić czy ci przysługuje.
  • Odpowiedz
@JUSTd0IT: Ile chcesz. Po prostu jak chcesz wypłacić kasę to musi być zweryfikowane. Napisałem, żeby to zrobić szybko, bo ta weryfikacja może potrwać kilka godzin (a max chyba dobę) i jak zlecisz najpierw wypłatę a potem zweryfikujesz konto to ona nie pójdzie dalej. Kolega tak zrobił i 2 tygodnie nic się nie działo dopiero musiał anulować i zlecić ponownie.
  • Odpowiedz