Wpis z mikrobloga

Miraski, potrzebuję dobrej wymówki. Zostałem wczoraj przyłapany przez kuzynkę dziewczyny jak strzelałem z palca innej na klubowej sofie. Zastanawiam się jak z tego wybrnąć.

#pytanie
  • 104
  • Odpowiedz
@kiszczak: Jesteś hobbystą w dziedzinie ginekologii,po prostu ta Pani poprosiła o przegląd,a że z Ciebie miły i kultularny człowiek,w dodatku chciałeś poszerzyć wiedzę,to nie mogłeś odmówić
  • Odpowiedz
powiedz jej co zrobiłeś i proś o wybaczenie.


@BlueSpark: Aż tak się poniżać nie zamierzam. Zresztą co powiem? Słuchaj Kochanie, moja ręka wpadła w majtki innej?

Tu trzeba się jakoś sensownie wypierać do samego końca.
  • Odpowiedz
@kiszczak: jedyna opcja jest poniżenie się. Obojętnie co zrobisz, zranisz ją. Więc dlaczego prawdę się ma dowiedzieć od kuzynki jak może od Ciebie? Jeśli Ci zależy na niej, to to jest najlepsza opcja. Wytłumacz że byłeś pod wpływem alkoholu. Wiesz że to Cie nie tłumaczy, ale tak się stało i żałujesz. Przynajmniej będziesz szczery co do tego co się zdarzyło. Czy szczerze żałujesz to nie wiem...

Tak czy inaczej, powodzenia. :)
  • Odpowiedz
@kiszczak: Wspolczuje tylko #!$%@? tej laski z klubu, bo tobie już sie nie oplaca... Miej godnosc czlowieka, powiedz dziewczynie coś #!$%@?ł i odejdz. Nie marnuj lasce zycia.
  • Odpowiedz