Wpis z mikrobloga

@paziu: Ja też. #!$%@?.

#!$%@?ć wyniki reszty, ale #!$%@?, jak ktoś mi powie, że PSL ma poparcie X% polaków, to ja #!$%@? w to nie uwierzę. NIGDY. Przecież łzy lecą z bezsilności.
@oner: po prostu nie obracasz się w towarzystwie ich wyborców. na wykopie co drugi onanizuje się nad KNP i każdą pierdołą z tym związaną (czym bardzo skutecznie obrzydzili mi tę partię), wydawałoby się, że powinni machnąć te 15% z palcem w dupie, patrząc na poparcie wśród młodych. tymczasem przychodzą wybory i dupa, kilka % to ich max. wyniki tych do europarlamentu były co prawda ogólnym zaskoczeniem, ale Korwin oczywiście potem stanął
@paziu: @NoLajf: Znam wyborców różnych partii i nic mnie nie zdziwi, ale nie znam absolutnie żadnego wyborcy PSL. No musielibyście mi takiego przyprowadzić i pokazać palcem, bo dla mnie to jakiś magiczny gatunek człowieka. I tak co wybory mnie to boli, skąd oni #!$%@? biorą jakiekolwiek poparcie.
@pumpkinguy: Ale kto na toto głosuje? Przykładowo rodzice mojej dziewczyny mieszkają na wsi, są dość specyficzni (nic złego, po prostu) i też nie głosują na PSL. Znam ludzi z różnych środowisk, miast, wsi, z różnym wykształceniem itd. i NAWET pewnie znajdę wyborcę SLD i RP (chociaż tego nie rozumiem, ale znam), ale wyborcę PSL, jak już wyżej napisałem, trzeba mi tu przyprowadzić i pokazać, ponieważ nie znam.
@oner: Nie znam nikogo, kto by ich nawet w luźnych rozmowach kojarzył lub wypowiadał się pozytywnie. Inna sprawa, że u mnie w mieście ta partia ma pozycję taką samą jak KNP - nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)