Wpis z mikrobloga

No to telefon mi się znów popsuł #lgvu P895. podczas grania w dead trigger 2 wyskoczył błąd, że proces LG coś tam, nie zdążyłem doczytać. Objawy jak na filmie. Ciągle się restartuje czy coś. Cykl powtarza się aż do rozładowania baterii. Potem przestaje. Reaguje na przycisk włącznika miganiem ikon na dole telefonu. Po podłączeniu do ładowarki akcja powtarza się - logo LG, ekran blokady (cenzura motzno) ekran pinu i od nowa.

Mirki co robić? Oczywiście w tym modelu baterii się nie wyjmuje XD a gwarancja motzno nadal

#android #telefony #popsulosie
pogop - No to telefon mi się znów popsuł #lgvu P895. podczas grania w dead trigger 2 ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nadal jest dziwnie. ciągle się wyłacza i włącza, raz nawet udało mi się wpisać pin. Telefon jest prawie rozładowany, ale na kablu go trzymam od początku operacji. O co kaman?
  • Odpowiedz
@uchicha666: jak na razie się uspokoił, wyłączony ładuje się. Zobaczymy, może ożyje bez tego. Poszedł w końcu reset do fabrycznych. Nie ruszam go od godziny, poczekam jeszcze jedną i zobaczę
  • Odpowiedz
@pogop: no zaczekaj. Niech się bateria naładuje. Może mu przejdzie.

U mnie podobne odbiawy były w LG L5 E610 tez się Resetował a jak załapał sieć to się wyłączał i wyłączał od nowa.

Ja swojego przeflashowałem oryginalnymi softem od LG, przez
  • Odpowiedz