Wpis z mikrobloga

#wykopiwowarszawa

Dość standardowo już, zapraszam na sobotnie karaoke w Ramie. Wydaje mi się, że zacznie się o 22, ale upewnię się jutro, przy składaniu rezerwacji. Tak że moim zdaniem nie ma sensu przychodzić dwie godziny przed, no ale jak ktoś chce, to oczywiście nikomu nie zabraniam ;P

Myślę, że tym razem będzie spokojniej, niż ostatnio


więc zapraszam serdecznie.

Oczywiście jeśli ktoś chce zorganizować wykopiwo gdzie indziej, to zachęcam i propsuję, no ale ja i tak będę w Ramie, do której jeszcze raz zapraszam ;P


@Dutch @NetJaro @SteelDoman @LoginZajetyNiepoprawny @Wojt_ASR @KubKa @Eligo @AndrewSzusty @womabo: @alpaka: @daj_pan_spokoj @Annerice @paffnucy @spacebound @Porazka_Sezonu @Karol191 @hpiotrekh
W.....R - #wykopiwowarszawa 

Dość standardowo już, zapraszam na sobotnie karaoke w R...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fheat: No bo to taka ramowa. Masa ludzi stwierdziła, że albo to za daleko


albo nie lubią karaoke, czy coś jeszcze, więc staramy się stworzyć taką spamlistę Ramową, gdzie nie będę musiał czytać 10. komentarzy, żeby ich #!$%@?ć ze spamlisty, bo tam to im się nie chce jechać xD
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Jak ze swoimi przyjacielem z lo widzę się raz na miesiąc, bo częściej nie dajemy rady. Niektórymi to już nawet nie chce mi się gadać, a co tu dopiero z jakimiś typeczkami z internetów pić. Ale postaram się wpaść. ;D
  • Odpowiedz