Wpis z mikrobloga

@VelSakai: Wg mnie powinna zwyciężyć taka bramka, która najdłużej tkwi w naszej pamięci. I tu Zlatan, Van Persie i ewentualnie James stoją na wygranej pozycji. O reszcie nikt za pół roku nie będzie pamiętał.

Dla mnie jest to dość dziwna nagroda, np. w 2011 roku skandalem dla mnie było zwycięstwo bramki Neymara, o której pewnie mało kto pamięta nad przewrotką Rooney'a z derbowego meczu, która pewnie niektórym kibicom utkwiła na lata.
  • Odpowiedz
@rooger: Bramka Jamesa wygląda efektownie tylko dlatego, że wpadła od poprzeczki (po ręce bramkarza) no i jest z MŚ.

Trochę żartem jest dla mnie nominacja trzeciej od końca bramki. Co prawda ładnie wpadła, ale ona jest tu chyba tylko dla poprawności żeby jakaś kobieta była. Wygląda jakby musieli szukać w materiałach z kartofliska.pl.

Mi najbardziej się podobają gole Costy, Ibry oraz Marco Fabiana (fajny techniczny i prezycyjny lob).
  • Odpowiedz
@rooger: a moim zdaniem zasłużenie bramka Neymara wygrała. Bramka Rooneya była ważniejsza więc bardziej zapadła w pamięć ale nie była ładniejsza. Nie jest w tym konkursie oceniana waga bramki a jedynie jej jakość.

@VelSakai: jak dla mnie bramka Zlatana powinna wygrać
  • Odpowiedz