Wpis z mikrobloga

@Elfik32: Jeśli chodzi o oficjalne AMA - myślę, że super byłoby, gdyby udało się wam je zrobić z Wiktorem Niedzickim. Kilka razy go spotkałem i z nim rozmawiałem, jestem pewien, że się zgodzi. I jestem pewien, że zostanie tu ciepło przyjęty i wzbudzi spore zainteresowanie. Spróbujesz to zorganizować?
  • 47
  • Odpowiedz
@Elfik32: Pracuje też na UW. Wypowiadał by się jako Wiktor Niedzicki, a nie pracownik TVP. Czyżby TVP wysłało lojalkę to swoich wszystkich pracowników w związku z wykopem? Czy też wy wolicie teraz strzelać focha?
  • Odpowiedz
@Elfik32: A wytłumacz mi co ma do tego TVP? Pytacie się osoby prywatnej i chyba osoba prywatna może się zgodzić lub nie zgodzić na AMA. A to gdzie pracuje to chyba nie ma nic do rzeczy bo nie będziemy pytać o telewizje. A co do akcji. 9 odpowiedzi ala fejsik więc zakopane bardzo słusznie. Dobrze że jeszcze nie napisali że mamy smski wysyłać.
  • Odpowiedz
@Elfik32: "Zresztą po tym jaki poziom pokazała wczoraj nasza społeczność" - ja widziałem wiele poważnych pytań w AMA, które zostały pominięte przez moderatorów. Dopiero po tym, jak oni ani razu nie wspominali o wykopie w telewizji, po tym jak olewali odpowiadanie na pytania, zaczęła się cała nagonka. Moderatorzy prezentowali wypowiedzi na mizernym poziomie, typu "Lubimy oliwki" i udzielili ich tylko dziewięć. Sami się zastanówcie, czy to nasza wina, że potraktowaliście
  • Odpowiedz
@TellMeMore: + Dobrze gadasz. Tak to jest jak sprowadza się na wykop programiki dla trzynastolatek. Naprawdę nie wiem czego się spodziewali po tym. Jeszcze jakby ktoś tam odpowiadał osobiście a nie przez jakiś wyczesanych kolesi przy laptopie.
  • Odpowiedz
@Elfik32: Skoro ponad 100 osób poparło to pytanie: http://www.wykop.pl/link/964789/ama-z-moderatorami-programu-the-voice-of-poland-tvp2/#comment-7754845 to jednak coś w tym jest. Powiedziałbym, że nie wypał tego AMA otwiera furtkę do poważnych tematów, a nie _słit komci na fejsbuku i zaproszeń na koncercik :*_.

Pisałem już wcześniej w innym wątku, to AMA nie pasowało do Wykopu, nie ten target. Było więcej lepszych propozycji ze strony wykopowiczów, a jedno (pan Cejrowski) jest chyba w trakcie realizacji.
  • Odpowiedz
@Elfik32: a dlaczego obwiniacie społeczność, skoro PRZEWAŻAJĄCA WIĘKSZOŚĆ była przeciwna temu AMA? Obwinćcie samych siebie, że w ogóle wpadliście na pomysł organizowania tego typu AMA,znając opinię wykopowiczów na temat tego typu programów. To, że TVP jest spalone to tylko i wyłącznie z winy administracji, że akurat wybrała tego typu program. Krótkowzroczny więc był administrator, nie my...
  • Odpowiedz
@Deszcz_kotletow: "9 odpowiedzi ala fejsik wiec zakopane slusznie" - zakopane przed tym zanim padlo pierwsze pytanie, nie sadzisz, ze to mialo wplyw na to, ze tvp zignorowalo Was jako target i odpuscili odpowiadanie? Mozecie sobie tlumaczyc, ze to nie pasuje do wykopu, ze kazdy ma prawo zakopac, ale watacha ktora stworzyliscie, ktora rzucacie sie na kazdego kto nie pasuje wam w komentarzach lub na mikroblogu zaczyna byc niebezpieczna dla spolecznosci
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Aha i jeszcze jedno. Sami to nakręciliście strasząc banami, dodając znalezisko 2 godziny wcześniej i pokazując dopiero o 19:55 do tego wykopane przez każdego admina. Potem prem bany za #!$%@? w komentarzu.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: A ja głupi myślałem, że wykop jest tworzony przez ludzi dla ludzi. A nie przez reklamodawców dla no właśnie sam nie wiem kogo. Kogo obchodzi VoP lub inne komercyjne programy robiące ludziom papkę z mózgu zmuszając do płacenia za SMS? Chcecie brnąć w tę stronę to może więcej $ zarobicie, ale powstanie tutaj drugi kwejk i stracicie dużo ciekawych osób na rzecz dzieciaków które będą zasypywać wykop śmieciami. To
  • Odpowiedz
@ciepol: i po takim feedbacku co mielismy zrobic? W realnym swiecie, jak sie do czegos zobowiazujesz to wywiazujesz sie z tego.

Akcja z TVP mogla dac niezlego kopa tej spolecznosci i dluzsza, dla wielu z was o wiele ciekawsza, wspolprace. Przekresliliscie to swoim mysleniem "tu i teraz". Przeciez nikt nie kazal wam niczego wykopywac wbrew sumieniu. Ale zmawiajac sie na takie akcje wystawiliscie ocene sobie, nie nam. Ocene zapatrzonego w
  • Odpowiedz