Wpis z mikrobloga

@GoonSquad: nie widziałem, Twój wpis mnie zaciekawił, więc sprawdziłem kilka opisów i ocen, i wygląda na to, że sobie odpuszczę. Serial podobno sam w sobie średniak, a że ja akurat "Bastion" stawiam sobie w dziesiątce najlepszych książek, to tym bardziej nie chcę sobie psuć nerwów.
@ryhu: Ja sobie chwile zobaczę, może nie będzie aż tak zły... Ale dopiero jak skończę czytać książkę oczywiście, bo na razie jestem w niecałej połowie:P Bastion jest świetny, ale z jakiegoś powodu moją ulubiona książka Kinga jest ciągle Ręka Mistrza, która w rankingach książek kinga raczej nie wchodzi do pierwszej 10tki:P Czytałeś?
@GoonSquad: czytałem, i też uważam, że jest niezła (ale ja po prostu lubię Kinga, podobała mi się nawet krytykowana na prawo i lewo "Komórka"). Choć ta następna po niej, i w ogóle najnowsza jego książka jaką czytałem "Pod kopułą" chyba podobała mi się bardziej:). A ten serial chyba jednak obejrzę, bo ma dobre wyniki na RT, a oni są dla mnie dość wiarygodni: http://www.rottentomatoes.com/m/1070255-stand/
@GoonSquad: ja tam zasysam:) a co do oceny końcowej, to myślę, że jak skończysz ostatnią stronę Bastionu to będziesz go już oceniał wyżej niż przygody jednorękiego malarza.
@ryhu: możliwe, na razie przeczytałem niemalże 500 stron, więc przy prawie 1200 nawet w połowie nie jestem:P na początku mnie irytował wątek larrego i frannie, ale teraz jest już ok... ja też sasysam - na przyszłość