Wpis z mikrobloga

Witajcie mirkówny i mireczki, 3 dni minęły od mojego ostatniego postu, muszę powiedzieć, że wcale się nie obijałam!

Właśnie stuknęło mi 21 lat, w ciągu ostatnich 4 latach zdążyłam mieszkać w 3 różnych państwach i 5 miastach (różowy pasek szuka atencji), zwiedzić 4 europejskie stolice (a w Warszawie nigdy nie byłam :<), spełnić parę marzeń, wziąć się w garść (kopnąć w dupsko) - samemu wyjść z pseudo depresji (a raczej buludópy) i mojego rocznego art-blocku (przepraszam, nie mam pojęcia jak to w normalnym, polskim języku napisać), mieć niecodzienną ale nadal wspaniałą pracę i NAJWAŻNIEJSZE: być śmieszkiem i zdobyć ponad 4000 plusów za komentarz (hie hie).

Wiem, wiem, że się chwalę pod przykrywką podsumowania moich 'niezwykłych osiągnięć' ale jednak w raz roku mamy taki dzień kiedy możemy sobie na to pozwolić, prawda :)? Aaaa! Zapomniałam - i nadal nie mam Facebooka < to jest dopiero achievement, powinien być dostępny na steamie :>.

Co do samych urodzin to życzę sobie więcej pieniędzy za których bym mogła kupić przyjaciół i szczęśliwego życia dla siebie i moich bliskich - a skoro już jestem taka rozrzutna to Wam drogie wykopki życzę rocznego zapasu dorodnych, bordowych cebul, a nie jakiegoś zielonego szczypioru czy takich zwykłych, pomarańczowych z Tesco.

No dobra, teraz dodam króciutka animację nad którą ostatnio pracowałam. Ludzie siedzący w tym przemyśle muszą mieć naprawdę dużo cierpliwości, to gówienko które zrobiłam ma jedynie 18 kratek (tak to się nazywa?) a męczyłam się z tym 2 pełne dni.

Ps. Rysunki dodaje pod #izarim :)

Ps 2. spojler to tagi, więc nic ciekawego

Pobierz blonde_calculator - Witajcie mirkówny i mireczki, 3 dni minęły od mojego ostatniego p...
źródło: comment_TQigeiyAlu6Qqa5TMGJag4d7lV6zYqzh.gif
  • 6
@blonde_calculator: Sto lat to za mało sto lat to za mało sto pięćdziesiąt by się chciało! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ładna animacja :) i gratuluję spełnienia części marzeń :) Może opowiesz parę ciekawych historii ? :P
@blonde_calculator: Czyli przeskokowy noname bez konkretnego wyksztalcenia i sprecyzowanych realnych do osiagniecia celow, szukajacy atencji i zaczynajacy sie jakac w wyrazach muzyka, film itp. przy pytaniu o hobby. Ale za to pewnie ladny wiec znajdzie sobie jakiegos mohameda ktory jest na poczatku jak ryzerz a pozniej wychodzi z nieno prawdziwy allah