Wpis z mikrobloga

Pod wpływem rozmów z @Lucidek i @Requator postanowiłam zapytać jak to wygląda z waszą ochotą na #lodznapiwo.

Ponoć @npsr nie przepuści żadnej okazji, żeby pić a @Sajsu wymyśli jakikolwiek powód, żeby nie wychodzić, ale temat się pojawił, więc nie wypada olać.

Co do mirków, którzy są niechętni przez moją obecność- nie jestem aż taka zła i mało do kogo się odzywam wbrew pozorom. Ostatecznie mogę nie przychodzić:)

Nie chce mi się was wołać - może ktoś inny to zrobi? Jak ktoś chce, to się pojawi, a ja tylko zasram wszystkie możliwe tagi.

#lodz #zgierz #pabianice #rzgow #piatek #kutno #tomaszowmazowiecki #piotrkowtrybunalski #niestulejarskalodz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@92Gruszka: a czemu mam pójść?

@Jofridd: ja bym chętnie poszła, ale na jakieś fajnie zorganizowane, tak siedzieć i pić p--o to mi się po prostu nie chcę. Bodajże w Grandzie jest możliwość pogrania w jakieś planszówki :) Ale to tylko taka sugestia.
  • Odpowiedz
@Jofridd: No właśnie ja w tym tygodniu też nie za bardzo bo w czwartek jadę do domu. Ale następne już jak najbardziej. @slepowzroczny: Bardzo dobry pomysł!!! Za planszówkami jestem zawsze za. Ale zwykłe wyjście na p--o też może być.
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: Też właśnie o tym myślałam, ale najpierw chciałam sprawdzić czy ktoś w ogóle wyjdzie z domu. Bo tak znowu wszyscy się nawalą i zaczną zwijać o 22( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pomogłabyś coś takiego zorganizować?
  • Odpowiedz
z poza


@PanKtos: spoza

@Jofridd: mogę pomóc, ewentualnie proponuje również w jakiś weekend poszwendać się po opuszczonych fabrykach na Tymienieckiego, wprawdzie trzeba skakać przez płot, ale jest całkiem fajnie :)

@92Gruszka: jestem pacyfistką, ale gównoburzę chętnie ()
  • Odpowiedz
@92Gruszka: no możemy pobic się z kimś, i tak nas nie znajdą ;)

@Jofridd:

Jakbyśmy pili całą noc to może wbiłbym po południu, a rano zawinal, gdyż jestem z Gdańska, a średnio mi się widzi żeby płacić za nocleg
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: wybacz mi moja miła, ale nawet autosugestia w telefonie wymieka z moim upośledzeniem języka polskiego.

Na swoje usprawiedliwienie powiem, że miesiąc temu wróciłem do PL i stąd te braki w polskim.
  • Odpowiedz
14 listopad, ew czwartek (akurat będę po egzaminie, jak zdam to mogę nawet postawić pierwszym co przyjdą). Pewnie będzie zimno to tylko lokal
  • Odpowiedz