Wpis z mikrobloga

ja też byłam i też polecam. Co prawda nie w room escape w warszawie, ale w Let Me Out we Wrocławiu, Logical Room we Wrocławiu i ostatnio w Get away w Lublinie. Także na pewno warto wydać pieniądze, tym bardziej, że nie idzie się samemu. I rzeczywiście czasem można wyhaczyć oferte na grouponie, ale nie wiem czy teraz są.
to chyba jakiś nowy trend ;) byłem w kilku takich miejscach w wawie i ostatnio w Gdańsku. W wawie warto wpaść do Lock2Unlock albo do RoomEscape. Ten ostatni dla osób z pokaźniejszym portfelem.
Tak nowy ale całkiem fajny trend, byłem już w wielu escape'ach i faktycznie Room Escape jest spoko ale też cena niezła. W nieco niższej cenie ale moim zdaniem lepszy pokój mają w Dom Zagadek przy Parku Fontann w Wawie. Jak odwiedzicie te dwa to do pozostałych nie polecam chodzić bo jest przepaść.
Witajcie,

Jesteśmy Uwięzieni – Real Escape Game! Zapraszam do naszego lokalu przy Placu Zbawiciela w Warszawie. Więcej informacji na naszej stronie: www.uwiezieni.pl Zapraszamy do rezerwacji!

Kris
Ponawiam temat. Mam zamiar się wybrać ze znajomymi. Mam do wyboru Warszawę albo Trojmiasto. Trochę czasu minęło od czasu postu @polejpolej więc mam nadzieję, że jakieś nowsze opinie macie i porównania.
@krusz_swg: chyba musisz wszystkich zawołać, bo tylko ja powiadomienie dostałem o Twoim poście. Polecam Ci zajrzeć na https://lockme.pl/ i wybrać scenariusz który będzie Was interesować, zamieszczone tam opinie i oceny są miarodajne, a jeśli dodatkowo wybierzecie klimat który lubicie, to na pewno będziecie się świetnie bawić. Z konkretnych mogę polecić dom kluczy w Warszawie, na razie jest tylko jeden pokój, ale z tych kilku co byłem to wymiata.
Jeśli lubisz nietypowe lokalizacje to odwiedź escape room Wola Ucieczki zlokalizowany w prawdziwym schronie na Warszawskiej Woli. Bardzo fajny jest Podróżnika, super klimat z epoki, a zagadki inne niż w pozostałych escape roomach.. ;-)

namiary na nich znajdziesz na www.wolaucieczki.pl