Wpis z mikrobloga

@parasolki: wiesz, pedofile, zoofile, dendrofile i inni file tez się nie wstydzą, tego co im się podoba. Każdy ma swoje zboczenia, jeden lubi seks z kotem inny lubi oglądać anime. Oba przypadki są godne potępienia jako zbrodnia przeciw naturze
  • Odpowiedz
@flager: większość ludzi, która jest anty-anime nigdy nie widziała żadnej serii czy odcinka. bo oczywiście anime to tylko seks z ośmiornicami, duże cycki i naturo xD

ps : touhou to nie anime c:
  • Odpowiedz
@parasolki: nigdy nie skakałem z 10 pietra głową w dół, żył sobie nie podcinałem, szkła nie jadłem, nie chwytałem niezaizolowanego kabla z napięciem 1000V, a wiesz dlaczego? Bo mimo że nie doświadczyłem tych rzeczy wiem, że by mi się nie spodobały.

Tak samo jest z chińskimi bajkami. Obejrzenie jakiejś skończyłoby się pewnie jakimś defektem mózgu.
  • Odpowiedz
@flager: generalizujesz, jakby chińskie bajki miały jedną tematykę i styl. to tak jakbyś powiedział, że filmów nie lubisz, albo książek. jedyna rzecz jaka łączy te wszystkie chińskie bajki to kraj produkcji i to, że są animowane. fakt, że spora część ma podobny styl animacji, ale jest wiele produkcji godnych uwagi, które stałyby się światowym hitem gdyby zrobić z nich pełnometrażówkę hamerykańską.

widzisz, ja po jednej z wizyt u dentysty powiedziałam mamie,
  • Odpowiedz
@parasolki: jak widzisz źle myślałaś, jesteś w błędzie, generalizuję wszystko i wszędzie, zwłaszcza anime. W nienawiści do anime, tak zostałem wychowany.

  • Odpowiedz
@flager: wiesz, że królowa angielska nie na konta na wykopie i nie jest ruda? Upsups. Inwalidzki argument.

Z tą królową trochę dopuściłeś się generalizacji tego co mówiłam na ten temat :D
  • Odpowiedz
@parasolki: Skąd wiesz, że nie ma konta? A kolor włosów nie ma nic do rzeczy, tym bardziej, że rudy jest właściwie kolorem królewskim.

Z tą królową trochę dopuściłeś się generalizacji tego co mówiłam na ten temat


HELOŁ!!! A co wcześniej napisałem?

generalizuję wszystko i wszędzie


  • Odpowiedz
@parasolki: to dziwne, przez cały czas miałaś taki sam humor i po takim czasie Ci się zmienił? Jak na kobietę to jesteś mało zmienna.

Widocznie ja jestem wyjątkowy, jeżeli zwracam uwagę na takie rzeczy.

A dodam coś jeszcze:

  • Odpowiedz