Wpis z mikrobloga

@czandler_bing:

Zagłosuje na nich, gdy KNP pozbędzie się psychicznie chorego, stetryczałego, zaplutego oszołoma JKM-a i gdy przedstawi mi realny program gospodarczy, bez ideologicznego bełkotu, "bandy czworga", "hitlera", "tfu", "ataku kosmicznych socjalistów" etc. Czekam na konkretne rozwiązania gospodarcze, realne do wprowadzenia, wzory ustaw, kandydatów na ministrów, konkretne i realne pomysły na ograniczenie długu publicznego.

Czekam od 20 lat i jak na razie gówno z tego, ta partyjka nie ma żadnej siły, to
  • Odpowiedz
@jata12: @czandler_bing:

To nie były inwektywy, stwierdzam jedynie fakty. Po za tym, nie pod twoim adresem, absolutnie nie mam Ci nic do zarzucenia, każdy ma prawo wyznawać co chce, jednak oceniajmy pewne rzeczy z dystansu.

Na pewno nie zmarnuje swojego głosu po raz kolejny, głosując na JKM-a.

Albo PiS albo RN.
  • Odpowiedz
Na pewno nie zmarnuje swojego głosu po raz kolejny, głosując na JKM-a.


@Dimetyloamina: A co sie takiego zmiieniło w KNP/JKM od tamtego czasu? Jak wtedy głosowałeś, to Korwin nie był psychicznie chorym, stetryczałym, zaplutym oszołomem?

wyznawać


Że co?
  • Odpowiedz
@czandler_bing:

Kiedyś wierzyłem, że (jeszcze wtedy UPR), to poważne ugrupowanie z poważnym liderem, po 2-3 wyborach uświadomiłem sobie, że tutaj nie chodzi o żadna władze, wybory, naprawę kraju, tylko o zabawę JKM-a w bycie celebrytą, ten gość ma w dupie politykę, on się bawi naszym kosztem. Ostatnie 3 lata to totalny odjazd! Ten koleś zachowuje się gorzej od ś.p. Leppera.

Co do samego KNP, ta partia nie ma absolutnie żadnego programu,
  • Odpowiedz
Albo PiS albo RN.


@Dimetyloamina: Gdzie konkretne rozwiązania gospodarcze, realne do wprowadzenia, wzory ustaw, kandydatów na ministrów, konkretne i realne pomysły na ograniczenie długu publicznego tych partii? może też mnie przekonasz do RN. Dam ci się porwać, trollu.
  • Odpowiedz
@czandler_bing:

Gdzie napisałem, że RN mnie porwał?!

Ale znowu stosujesz lewicowe metody, odwracasz kota ogonem .

Napisałem jedynie:

Dlaczego podejście Ruchu Narodowego do gospodarki ma być gdziekolwiek gorsze?


Co nie jest równoznaczne, że RN mnie porwał!

Raz jeszcze, gdzie są projekty ustaw? Gdzie pomysły na zmianę?

Prawda jest taka, że KNP nie ma takich! Jedyne co mają, to jakaś ogólna ideologia, mieszanka pojęć i haseł.
  • Odpowiedz