Wpis z mikrobloga

http://allegro.pl/sluchawki-dla-graczy-natec-genesis-h44-gratisy-i4694551107.html

Mam nadzieję że już jutro zobaczę je w swoim Paczkomacie. Wczoraj kupione, dziś k. 16:40 wysłane. Jak przyjdą i je po testuje to zdam krótką relację czy jestem z nich zadowolony, może się komuś przyda przy wyborze następnych z tej półki cenowej. Mam dosyć zmieniania co 3 miesiące tandetnych słuchawek od chińczyków. Zawsze nam na zapas gwarancję i mogę się kłócić że są słabo wykonane.

#chybaoswiadczenie #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #lubietagowac #allegro #alledrogo
  • 8
  • Odpowiedz
@Nivis: Kieruję się więcej gwarancją. Zawsze bd mógł się kłócić o zamianę, naprawę lub zwrot pieniędzy. Dotychczas ciągle wegetowałem na słuchawkach z Carrefoura, tzw, m. in esperanza którym bardzo często odpinają się kabelki od ucha lub mikrofonu. Z moich ostatnich mikrofon przestał działać po 3 dniach -.-

@Ashtraygirl: moje i za moje ?? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@olesh: Wiesz że zamiana/naprawa wiąże się z dodatkowymi kosztami odsyłania uszkodzonego produktu. Koszt tej wysyłki pokrywa najczęściej kupujący. Ze zwrotem towaru jest tak. Poza tym nie zawsze jest on możliwy. Sprzedawcy nie chętnie się na to zgadzają. Zazwyczaj jest tylko 14 dni na zwrot towaru, który nie ma śladów użytkowania. Łatwo też wywinąć się od takiej reklamacji. Powiedzieć, że to z winy niewłaściwego użytkowania etc. etc.

Ja już dawno odszedłem od
  • Odpowiedz
@Ashtraygirl: wolę nie ujawniać tożsamości swoich ofiar :P

@Nivis: Kusząco wygląda ten wyciągany mikrofon. Swego czasu pisałem "piórami", i zakupiłem swoje trzecie za ok. 200zł. Po pewnym czasie złamała mi się cerówka, lecz reklamacji nie uwzględniono. Moim zdaniem była to wina użycia kiepskiej jakości metalu. Dlatego rozumiem co ryzykuje powołując się na reklamację. Wydatek to dla mnie nie jest duży lecz chyba nigdy nie zaufam kupując słuchawki powyżej 100 zł,
  • Odpowiedz