Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości, że Reddit to lewackie kółko wzajemnej adoracji, to myślę, że dzisiaj zostały one ostatecznie rozwiane (patrz obrazek).

Pisałem już zresztą o tym tutaj: http://www.wykop.pl/link/2124568/swietna-akcja-uzytkownikow-reddita/#comment-22997246

#reddit #lewactwo #homopropaganda #lgbt #4konserwy #neuropa #lewaknadzis
snapwheed - Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości, że Reddit to lewackie kółko wzajemne...

źródło: comment_coaXZZQJ5TJnYsOI06Obw1RHI9Z6Bb6z.jpg

Pobierz
  • 13
Reddit jest mega ocenzurowany


@MajkiFajki: Bo tak jest. Spotkałem się nawet z takimi praktykami, że modzi byli w stanie usunąć całe znalezisko, ponieważ komentarze do niego nie szły po tej (lewicowej) linii co zazwyczaj.
@MajkiFajki: To akurat był /r/linux. Chodziło o to, że w społeczności jest taki jeden nawiedzony SJW, który był w stanie nawet publikować prywatne rozmowy z innymi osobami, żeby je oczerniać. I jest on bardzo mocno promowany na reddicie, na /r/linux było nawet AMA z nim, które było przez miesiąc przypięte na samą górę strony przez modów.

Zazwyczaj każdy komentarz, który był przeciwko temu facetowi był po jakimś czasie minusowany (nawet jak
@snapwheed: teraz pozostaje czekać na wprowadzenie jednego osobistego konta (co jest nieuniknione) za pomocą którego automatycznie będzie się wszędzie logowało i uruchomienie takiego systemu jak na reddit.

piękna przyszłość internetu nam się rysuje(,)