Wpis z mikrobloga

#jkm ogłosił wyniki konkursu :D do Brukseli z nim jadą dwie osoby. Powinno być ciekawie, szczególnie patrząc po gościu xd czekam na relację xd a to ich zwycięskie komentarze (bo troszkę się trzeba naszukać, szczególnie komentarza tej dziewczyny):

Tomasz Działowy: Bo jako zdrowo myślącego homosia #!$%@? mnie banda tęczowych popaprańców myląca definicje słów "tolerancja" i "akceptacja" i bardzo chciałbym by ktoś z tym zrobił porządek ;)


Justyna Jaruzel: Jestem zwolenniczką Nowej Prawicy, ponieważ Pan Janusz Korwin-Mikke, prezes partii, to człowiek idealista, z ogromną charyzmą, dżentelmen, który ma więcej wolnościowych poglądów niż wszyscy demokraci razem wzięci. Jest osobą oczernianą przez media przez wzgląd na swoje nie radykalne, lecz nie bójmy się tego powiedzieć, od lat "normalne" i niezmienne poglądy, które tłamsi się przez poprawność polityczną na rzecz tolerancji wobec wszystkiego. Porównywany do faszysty, a w rzeczywistości człowiek o wielkim sercu, który nazywa rzeczy po imieniu. Doskonały mówca i prawdziwy mężczyzna, których tak bardzo brakuje w dzisiejszych czasach. Ktoś taki musi być prezesem partii, którą będzie popierać każdy, kto pragnie żyć po swojemu, bez ciągłej opresji ze strony państwa.


+ fota

#knp no i #homoseksualizm xd
RonPaul - #jkm ogłosił wyniki konkursu :D do Brukseli z nim jadą dwie osoby. Powinno ...
  • 21
  • Odpowiedz
@erbo: Nie powiedziałem, że to złe bądź dobre. Niespecjalnie obchodzi mnie konkurs organizowany przez JKM. Zwróciłem po prostu uwagę, że wybrał komentarz, który przedstawia go w superlatywach. Ściślej mówiąc zainteresowało mnie czy on sam go wybierał, czy jakieś gremium.

Nie każdy głos który nie brzmi "Korwin mistrz" jest bólem dupy.
  • Odpowiedz
@BongoBong: w jakimś wpisie było, że ktoś tam wybierał 10 najlepszych wpisów chyba, a z nich Korwin wybrał jeden, ale nie chce mi się teraz szukać by dać linka :P
  • Odpowiedz