Wpis z mikrobloga

#januszebiznesu w hotelach, którzy myślą, że jak założą specjalne "hotelowe" perlatory zmniejszające przepływ wody z 16l/min do 4l/min powinni chłostać.

Nie dość że prysznic trwa dłużej (i trzeba wcześniej wstawać) to jeszcze umyć się tym kurde prawie nie da. Bo weź tu mydło spłucz człowieku 75 powietrza, 25 % wody ... O szamponie i odżywce na długich włosach nie wspomnę.

Po tygodniu człowiek jak zarośnięty niespłukanym mydłem ...

I po co? bo ccebuliony trzeba oszczędzać na gościach. Myślałam ze to jakieś jednostkowe przypadki, ale to już jakaś plaga. Trzy miasta - trzy trafienia. Nosz kur....

#gorzkiezale #oswiadczenie #firstworldproblems
  • 8
@emio: to akurat dlatego że klienci hoteli lubią sobie pozwolić na kilkugodzinne prysznice z gorącą wodą. Rodzice prowadzą agroturystykę i mieli takich warszawiaków, co im pierwszego wieczoru zużyli zbiornik 500l ciepłej wody. Cebulactwo rodzi cebulactwo moi mili ^^
@pneumokok: Kurde, ale ja naprawdę nie mówię o miejscówkach "cena czyni cuda, byle tanio". Ceny w tych miejscach gdzie byłam waają się od 150 do 200 za noc (jedynka) ... To naprawdę za mało, żeby chcieć się wymyć?

@xXProLiteXx: Jestem w stanie zrozumieć jak wkurzają tacy goście, serio. Mam nadzieję, że tacy nie zdarzają się Twoim rodzicom często.

Po prostu wkurza mnie to, że przez cudze cebulactwo nie mogę się
@emio: Ja tam mam rozwiązanie na ten problem. Jechać na zachód od Odry - praca na ulicy, za naukę niemieckiego płaci ichni PUP, i siła nabywcza waluty nieporównywalnie wyższa. A hotele czy pensjonaty z turbo standardem.