Wpis z mikrobloga

@Wojt_ASR: To jest cały klimat tego. Ludzie randomowo gadają kto z kim pił wódkę a zaraz obok dlaczego podatki trzeba znieść. Okręg łódzki robi dym, a zaraz obok szefostwo krzyczy własne hasła. Konrad Berkowicz to mistrz ogarnięcia i realizacji, całą demonstrację miał mikrofony, ale dopiero przemówienia na końcu były słyszalne, bo je dostali do ręki i bo @przemyslaw-wipler wreszcie włączył mikrofon. Mimo, że od początku darli się na niego, żeby przyszedł
@Piter232: Nadal zrobili więcej niż siedzenie przed kompem i narzekanie, organizacyjnie faktycznie trochę porażka, ale nadal bezpieczniej niż na marszu niepodległości, natomiast co do haseł to pierwszy hasła antykomunistyczne krzyczał jakiś dziadek który w sumie nie wiem co tam robił, w każdym razie KNP nie jest partią jednolitą czy wodzowską i łączy pod swoim szyldem nie tylko wolnościowców ale i libertarian, minarchistów, republikan, oraz część antyestablishmentu tak że ciężko żeby wszyscy
@Piter232: do tego jak obiektywnie wybrany fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałeś tam coś poza organizacją?

xD


Kiedyś można powiedzieć że była bardziej, ale to się już od jakiegoś czasu zmienia, do TAK czy NIE częściej biorą kogoś od Krula niż Krula, a te niezgody przy stole opisywane jako rozłam partii przez niektóre media tylko potwierdzają że jednak jest tam jakaś dyskusja a nie tylko widzimisie prezesa.
Widziałeś tam coś poza organizacją?


@genesis2303: Sugerowanie, że to mój pierwszy kontakt z KNP XD

Miałem znajomych w KNP, miałem nawet z tą partią coś do czynienia, słyszałem wiele złego o tym, jak wyglądają relacje wewnątrz "stronnictwa". Organizacyjny burdel i ambicje tamtejszych "polityków" nieprzekraczające partyjnych stołków - to mi wystarcza, by stwierdzić, że KNP jako organizacja nie ma racji bytu. I nie, argumentacja "są #!$%@?, ale inni są gorsi" do mnie
@Piter232:

Sugerowanie, że to mój pierwszy kontakt z KNP XD


Przez myśl mi to nie przeszło, pamiętam co nie co z tego co przy piwie opowiadałeś (ʘʘ)

słyszałem wiele złego o tym, jak wyglądają relacje wewnątrz "stronnictwa"


a mnie to w sumie tyle obchodzi co Urbana zimny Jaruzelski, póki nie ma tam korupcji a jest użeranie się o stołki to w sumie nie spodziewałbym się czegokolwiek innego,
jest użeranie się o stołki


@genesis2303: No właśnie gdyby było cokolwiek więcej niż użeranie się o stołki, to by nawet było miło. No ale nie ma, a jak ktoś chce coś zrobić, to się go wyrzuca.

No ale przecież sukcesy są, masy idą, wszyscy zadowoleni, nie ma co osądzać przegranych. A jak prezes (chyba jedyny co naprawdę mu się chce) kopnie w kalendarz to wtedy będą się martwić.
@Piter232:

No ale nie ma, a jak ktoś chce coś zrobić, to się go wyrzuca.


Coś czyli co na przykład? Właściwie to sam jestem ciekaw, pytanie jeszcze na jaką skalę ma to miejsce, bo może być tak że w Warszawie tak jest a w Krakowie już nie musi.

A jak prezes (chyba jedyny co naprawdę mu się chce) kopnie w kalendarz to wtedy będą się martwić.


No właśnie zamiast prezesa więcej
bo może być tak że w Warszawie tak jest a w Krakowie już nie musi.


@genesis2303: A to nie wiem. Zresztą - masz potrzebę, to się zapisz do partii, udzielaj się, działaj w kółku. Sam sprawdzisz, czy coś się w tej materii zmieniło.

Mówić to zawsze będzie komu. Tylko żeby jeszcze komuś się chciało jeździć po Polsce (jak Korwinowi), spotykać się z ludźmi na taką skalę (jak Korwinowi) oraz finansować i
@Piter232:

A to nie wiem.


To najpierw się dowiedz, a później pisz, nie odwrotnie czcigodny Piotrze232 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówić to zawsze będzie komu. Tylko żeby jeszcze komuś się chciało jeździć po Polsce (jak Korwinowi), spotykać się z ludźmi na taką skalę (jak Korwinowi) oraz finansować i utrzymywać partię/kampanię (no, przynajmniej w takim stopniu jak Korwinowi). I być liderem tego formatu wśród swoich fanatyków (jak Korwinowi).