Wpis z mikrobloga

#wish #pokazzakupy #rower

Przyszły rękawiczki rowerowe fox , na jesień , zimę w sam raz . Wykonanie super , nitki nie wystają , przyjemny materiał , dużo lepiej wykonane niż moje poprzednie rękawiczki z gosportu kelly'sa . Daję 10/10 . I jeszcze kitajec dorzucił mi karteczkę z życzeniami i chińską zawieszkę ;) . Razem wyszło 10zł . Linku nie dam bo nie ma już ich na wishu .
darnok09 - #wish #pokazzakupy #rower

Przyszły rękawiczki rowerowe fox , na jesień , ...

źródło: comment_9525xDjauekPrvHxDqBhsd4q42VAU6js.jpg

Pobierz
  • 19
@darnok09: tez czekam na moje, zamówiłem u tego samego gościa, powiedz mi, tracking aktualizował Ci się na bieżąco po przyjeździe do polski? bo mi od tygodnia pisze, ze wysłano juz do polski i teraz ani sladu
@PanJakubek: nie wiem jak ion się sprawdzają, ale troye z czystym sumieniem polecam. Akurat mam zbroję tld, i podobnie jak w tych ochraniaczach jest system shock doctor. Jak przyszła do mnie paczka ze zbroją i wziąłem ją w ręce, nie byłem pewny czy to jest dobry wybór, bo te wkładki są z twardej gąbki, i na początku może się wydawać, że nie dadzą dużo w kontakcie z kamieniami,korzeniami. Jednak koleś w
@Abovd: Najlepiej wspominam rękawiczki z Decathlonyu, jakiś Rockrider kupiony z 7 lat temu, wytrzymały spokojnie dwa lata. Następne, już nowszy model, poległy po ledwo roku. To samo z 661 i Dakine, więc od dłuższego już czasu jeżdżę bez.

Zbroję miałem i sprzedałem, ocaliła mi barki sporo razy jak byłem w szczyrku ale nie jestem fanem jazdy w czymś, co krępuje mi ruchy.
@PanJakubek: Mi 661 wytrzymały z 2 miesiące, i na palcu wskazującym dziura się zrobiła. W tld po całym sezonie nic się nie dzieje, pranie w pralce nawet im nie straszne. Miałem na sobie typową zbroję z plastikowymi padami, i muszę przyznać rację, że chodziłem w niej jak robot :D

W tej nowej po 2-3 zjazdach pamiętam że mam zbroję tylko dlatego, że trochę gorąco w niej jest.
Abovd - @PanJakubek: Mi 661 wytrzymały z 2 miesiące, i na palcu wskazującym dziura si...

źródło: comment_PSIU9gtFap9pFPPWf2eCWnFOheVU5tbd.jpg

Pobierz
@Jankez: Tak aktualizował się , miałem tak :

Oct 7, 2014

Location: WER Warsaw

In Transit - Sending a consignment



Oct 6, 2014

Location: WER Warsaw

In Transit - The arrival of the consignment



Sep 27, 2014

Location: SHANGHAI

In Transit - Sending a consignment



Sep 23, 2014

Location: International Postal System

In Transit - Consignment



Sep 23, 2014

In Transit - 小包业务分局, Received by China Post,
Szkoda, że nadal nie ma tych rękawic w sklepie (ani żadnych podobnych tej jakości), bo czegoś takiego teraz potrzebuję a wszystko under review i pewnie nigdy z tej fazy nie wyjdzie...