Wpis z mikrobloga

@kamil1210: Tagi mają ułatwiać znalezienie tego, co nas interesuje. Tag cebuladeals nie jest do tego żeby sobie o nim porozmawiać, ma inne zastosowanie co już nie jedna osoba starała się bezmózgom takim jak Ty to wytłumaczyć, ale jak widać, nie wszyscy łatwo przyswajają nowe informacje. Niestety.
  • Odpowiedz
@kamil1210: tak, ale jak ktoś jakiś tag obserwuje to po to żeby się dowiedzieć konkretów a nie czytać spam.

Akurat na cebuladeals jest sam spam, ale np.

'mirki mam kumpla co #programowanie motzno w #warszawa i go zdradziła dziewczyna

( ͡° ʖ̯ ͡°)' jest wg mnie niepotrzebnym tagowaniem.
  • Odpowiedz
@nogazwezza:

nie wszyscy łatwo przyswajają nowe informacje


na wykopie jestem 14 razy dłużej niż ty więc informacja do czego są tagi (które są na tym portalu krócej niż ja) raczej nie jest dla mnie nowa.
  • Odpowiedz
@kamil1210: Sugerujesz się datą założenia tego konta, pamiętaj o tym, że nie każdy przywiązuje się i trzepie gruche do swojego konta jak Ty. Uwierz, że jesteś tu krócej niż ja.

Niby tak długo na wykopie a tagów dalej używać nie potrafi. Przykre to jest i irytujące ale niestety tacy ludzie też są.
  • Odpowiedz
Uwierz, że jesteś tu krócej niż ja.


@nogazwezza:Sugerujesz się datą założenia tego konta, pamiętaj o tym, że nie każdy przywiązuje się i trzepie gruche do swojego tagu. Uwierz, że jesteś tu krócej niż ja.

Niby tak długo na wykopie a tagów dalej używać nie potrafi. Przykre to jest i irytujące ale niestety tacy ludzie też
  • Odpowiedz
@kamil1210: Bzdurny post zobaczysz na samej górze tej strony, więcej znajdziesz w swoim profilu.

Po co mam pisać do administracji? Ona czarować nie umie, nie sprawi, że nagle przybędzie Ci inteligencji.
  • Odpowiedz
@nogazwezza: administracja ci wytłumaczy po co są tagi. Ogarnij też wykopowe kanały.

2. możesz mnie czarnolistować w tagu które obserwujesz i tak zobaczysz moje wpisy(podziękuj za to systemowi czarnej listy na wykopie "RIP in peace @maciejkiner")
  • Odpowiedz