Wpis z mikrobloga

1267 - 1 = 1266

Tony Hawk's American Wasteland 2005

Wersja na xbox'a 360

Niestety, brak czasu, początek studbazy i dużo nerwów, te rzeczy sprawiły że gry musiały chwilowo odejść na drugi plan, w ten sposób mam rozpoczętych 15 gier a kończę jedną na dłuższy czas, tyle słowem wstępu.

Nie będę się rozpisywał nad grą z dwóch powodów, raz to android, a dwa to gra która była przygodą porównywalną ze zjedzeniem kotleta odgrzewanego 5 razy w barze u Zdzicha, gra jest po prostu średnia choć taka sama jak reszta, animacje robione przez drwali, grafika niczym się nie wyróżnia jak na tamte lata, fabuła całkowicie zbędna a zadania to powtarzanie tego samego z drobnymi wyjątkami (choć to jestem w stanie zrozumieć w grze o jeżdżeniu na desce).Oczywiście nie jest aż tak źle, grę ratuje tryb classic czyli 6 map, 2 minuty, 10 wyzwań znane z poprzednich gier...Ale to już było, soundtrack i voiceacting jest bardzo dobry, aż się zdziwiłem, no i multi przy którym zawsze jest najwięcej zabawy. Mimo tych minusów i wtórności zrobiłem wszystkie misję i ukończyłem grę na 100% choć z pewnością nie jest tego warta.Podsumowując warto zagrać i pobawić się jak za dawnych czasów w trybie classic, czyli PLAY IT.

#rokgier #gry