Wpis z mikrobloga

@yazir: Tylko jak ktoś wcześniej napisał, jest on osobą publiczną i takie teksty są nie na miejscu. Jak się ma słabą psychikę i reaguje się w taki sposób na głupie docinki to albo się nie prowadzi fanpage albo ma się od tego adminów.
@JesusOfSuburbia: Moim zdaniem dostosowuje się poziomem do rozmówcy. Nie raz ludzie wklejali linki do jego profilu i widziałem te komentarze "zawiedzionych fanów". Poziom 13latków i tyle. Dobrze mówi, lepiej mieć 1 fana niż 100 takich sebixów co wielbią go tylko jak wygrywa. Nie jest osobą publiczną - to Wy go za takiego macie, robicie z niego guru CS, bóg jeden wie kogo. Ja patrzę na niego ja na normalnego człowieka. Na
@Yao: @qrk:

jaka osoba publiczna? Koleś gra w grę i jest w tym dobry, może sobie pisać co chce i jak mu się podoba tak jak każdy inny.

A to że woli mieć 1 prawdziwego fana niż 100 fałszywych to raczej dobrze o nim świadczy. A jak ktoś komuś ciągle wysyła jakieś żale i gorsze rzeczy to czasem można nie wytrzymać.

Tyle w necie gadania że polityczna poprawność jest zła
@kamil1210: Jasne, pasha nie jest wielokrotnym mistrzem świata w CS'a i to go wcale do niczego nie zobowiązuje. Brnijcie dalej w swoje. Zachował się jak szczyl. Tyle w tym temacie.
@qrk: Ośmieliłbym się polemizować. Wkuhwiają go po prostu te wszystkie płaczki ;) Kiedyś napisał jakiś post typu "jeszcze raz ktoś napisze "oddawaj skiny"" i oczywiście jak to skomentowałem ;D?


Pier$%^l się!... Co ja mu odpisałem?! Że to ironia.. Co on mi odpisał? ! Że biceps czasami się gubi ;)


Ogólnie spoko koleś. #edit myślałem, że na wypoku są jakieś logicznie działające spojlery, myliłem się.
@Obliv: Lewandowski też gra w grę. Jest osobą publiczną dlatego, że jego grę chcą oglądać miliony ludzi. Z tym paszą jest podobnie, on sobie gra, ale nie gra tylko dla siebie, jest za nim masa osób. Tutaj moim zdaniem nie chodzi nawet o to, że jest osobą publiczną, ale o elementarne wychowanie.
@Yao: kiedyś to było tak: ej, mogę popatrzeć jak grasz? Ale wtedy to nie każdy miał komputer/konsole. A teraz ludzie patrzą jak ktoś gra w grę komputerową?! A ten gość to jakiś prostak.
@Yao: Lewandowski pewnie odpisałby jakieś politycznie poprawne pierdy. Pasha napisał co myśli, wg. mnie to prosty chłopak grający w CSa, pakujący na siłce i #!$%@?ący się na szczyli warczących o przegrane $0,05. Nie popieram, ale rozumiem. Generalnie mógł ugryźć się w klawiaturę, ale widocznie nawet ogromny bajceps ma ograniczoną wytrzymałość. :)
@Yao: Gdzie Lewandowski a gdzie jakiś komputerowy "noname" pseudo celebryta którego większość ludzi nie kojarzy?

Ta dzisiejsza młodzież, celebruje jakiś pryszczatych okularników którzy ciupią 24/7 w gry komputerowe. Dzieciaki ogarnijcie dupy.
Jarosław pasha Jarząbkowski Pawel Cwiek jak przegrales przez nas i nie masz na fajki to w sumie spoko , jak nie bedziesz mial co zjesc , daj znac to napewno pomoge
@Lew_Krolem_Dzungli: Nie wiem jak Jarek wygląda, użyłem tego określenia bo tak widzę wszystkich "zagrajmowych" pseudo celebrytów. Nie ważne jak wygląda naprawdę, nie zmienia to faktu że ludzi którzy grają w gry nie uznaję za kogoś wartego uwagi. Nie potrafię też zrozumieć jak można się pałować osobistościami które poza trzepaniem hajsu na komputerowych itemach nic dla kraju nie osiągnęły znaczącego. Ty kogoś takiego przyrównujesz do Lewandowskiego? masakra!
@Namarin: A kogo uznajesz za wartego uwagi naprawde chcialbym wiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ja nie widze roznicy pomiedzy pilkarzykiem czy zawodnikiem e-sportowym, ktos jest dla ciebie nikim bo robi to co lubi i jest w tym dobry? Brawo! btw ja nikogo nie porownuje to ty mi tu cos wciskasz i nie komentuj czegos o czym nie masz ZIELONEGO pojecia pis jol
Ta dzisiejsza młodzież, celebruje jakiś pryszczatych okularników którzy ciupią 24/7 w gry komputerowe.


użyłem tego określenia bo tak widzę wszystkich "zagrajmowych" pseudo celebrytów.

@Namarin: To źle widzisz, większość wygląda naprawdę normalnie i byś nawet nie pomyślał, że to profesjonalni gracze csa. A pasza to już w ogóle nie pasuje do tego stereotypu, nie bez powodu mówi się na niego biceps.

Nie potrafię też zrozumieć jak można się pałować osobistościami które poza