Wpis z mikrobloga

Ja akurat lubię polski rap szczególnie ten podziemny, poprzedni mixtape był naprawde bardzo fajny , ale art brut naprawdę jest wyśmienity. Aż szkoda, że te tysiąc krążków w 30 minut zniknęło :D.
@Astolus: Widocznie nie wiesz za wiele o rapie. Oscar ma jak najbardziej bardzo dobre flow, po prostu kawałki Pro8l3mu są na off beacie, czyli rapujesz niezależnie od beatu, dzięki czemu też podkład może być dużo ciekawszy według mnie i jest sam w sobie bardzo ciekawą muzyką.
@Sliterin: Nie ucz ojca dzieci robić, swoje o rapie wiem i słucham go od x lat. Żurom też na offbicie leciał i tego się słuchać nie dało i nie da. Jakość jakby nagrywane to było na mikro od skajpa. Niestety dla mnie offbeat na naszym podwórku się nie sprawdza i tyle.
Nie traktuj to jako formę stalkingu , ale widocznie mamy kompletnie inne gusta patrząc po mikroblogu lubisz płytkę Abla - ostatni sarmata - dla mnie to dawanie tekstu kompletnie z losowymi słowami tylko aby płynęły słowa - tak też widzę Tedego - nie banglasz , którym masę osób się jarało. Większość Step records jest dla mnie kompletnie asłuchalna dla przykładu. Dla mnie rap Oscara to ładne modulowanie głosem, masa charakteru, mądrze dobierane