Wpis z mikrobloga

@konto4321: Pomijając to, że wywiad jest z wczoraj, czy z przedwczoraj - wydaje mi się jednak, że ani ZDF, ani ARD meczu nie pokażą i w Niemczech mecz będzie można obejrzeć tylko na sportdeutschland.tv.
@Otter: Jak podają niemieckie media, Sportdeutschland.TV zrzekł się wyłączności praw do transmisji Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 i porozumiał się z kanałem Sport1, by pokazać mecz o finał Niemcy - Polska także w bezpłatnej telewizji.
@konto4321: Na stronie związku niemieckiego, że nie będzie można jednak na Sport1, a na Sport1, że będzie - ja już nie wiem :P

A chodzi też ogólnie o to, że Sport1 to nie jest publiczna, a prywatna telewizja.
A chodzi też ogólnie o to, że Sport1 to nie jest publiczna, a prywatna telewizja.


@Otter: No zwykły Polsat chyba też nie jest publiczna, a wydaje mi się, że jakoś nikt by się nie obraził, gdyby puszczono tam mecz
@konto4321: Jasne, natomiast po pierwsze: Heynen mówił wyraźnie o telewizji publicznej, a po drugie: było to przed dogadaniem się Sport1 z Polsatem i sportdeutschland.tv.