Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie a w szczególności do fanów serialu Friends (Przyjaciele). Moja koleżanka zawracała mi głowę non stop, żebym ten serial obejrzał. I pamiętam kiedyś jak puszczali go w telewizji był całkiem fajny, więc zarzuciłem sobie dziś pierwszy odcinek i niestety jestem w połowie a nic mnie nie rozśmieszyło w dodatku aktorzy wydają mi się grać strasznie smutno. Nie wiem czy po prostu nie trafia to w mój gust czy się później rozkręci i dać mu jeszcze szanse?

#seriale #komedia #friends #przyjaciele #humor
  • 15
@forum555: Jako fan motzno mogę powiedzieć, że pierwszy sezon zaczyna się doceniać dopiero po obejrzeniu całej serii. Po prostu czuć, że pierwszy sezon jest już zwyczajnie stary. Jeśli chodzi o Friendsów, akurat z sezonu na sezon serial staje się coraz lepszy i coraz bardziej wciągający. Psuć zaczyna się dopiero około ósmego.

Nawet teraz jak oglądam The Best of Season 1, to dupy nie urywa. Trzeba przeczekać :).
@sanewryler:

@Poszukiwacz_: @mBartek89: @shichibukaii: @AndyMoor: @Krs90: @krejdd: Ok obejrzałem cały i szczerze powiem, że powinienem się wstrzymać do końca pierwszego odcinka. Druga połowa była o wiele fajniejsza niż pierwsza, sam się dziwię, że na pierwszej tak się wynudziłem za to druga nawet kilka żartów mnie rozśmieszyło. Dalej nie jest to jakieś świetne, ale już przynajmniej nie słabe. :) Co do scen jak z Gry o
@forum555: Ciężko powiedzieć, to jest zupełnie inny typ psucia się serialu. Aktorzy dalej grają świetnie, gagi nadal są wspaniałe, ale jeśli interesujesz się w międzyczasie prywatnym życiem aktorów, to niestety ich życie za kulisami też ma wplyw na postrzeganie serialu. Więc jeśli nie utożsamiasz się w międzyczasie z prywatnym życiem aktorów, to bez obaw będziesz się jarał do samego końca. Ja osobiście przy okazji robienia powtórek maratonu Friendsów nigdy nie oglądam
@Krs90: Mi się w tym serialu koszmarnie podobało to, jak przyjaciele spędzali razem wieczory przy telewizorze, dla nas to już trochę abstrakcja, a przecież sami tak robiliśmy jeszcze całkiem niedawno. : D I te telefony stacjonarne. : D Ale panie mają ślicznie krótkie spódniczki.