Wpis z mikrobloga

Moje nastawienie do KNP to sinusoida. Korwin to gościu niezrównoważony psychicznie z poglądami dziewiętnastowiecznymi. Ośmiesza partie liberalne swoimi tekstami o kobietach czy inwalidach. Na wszystko ma swoją własną, idealną, a jednocześnie nieprzetestowaną receptę. Obok niego mamy Dziambora, który musi się ze wszystkiego tłumaczyć, ale jednocześnie ma g---o pojęcie o ekonomii. Wilk z kolei miesiącami robi swoje wyliczenia i ciągle nic nie ma. Taka partia reformatorów na czele z amatorami.

A dzisiaj czytam o kłamstwie GW i osiągnięciach Oleszczuka, którego dzisiaj stawia się za wzór kolesia, który potrafi zbudować gminę wolnościową. Takich ludzi popieram. Nie lubię Tuska, Kaczyńskiego, Kalisza czy Kopacz. Jedno wielkie bagno generalnie. KNP ma mój głos pod warunkiem, że ci ludzie których wymieniłem się ogarną i przedstawią konkretny program, bo bez programu lub z programem ogólnikowym będę ich stawiał na równi z Bandą Czworga.

#knp #korwin #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erbo: czasem lubię sobie pośmieszkować na wykopie, ale ten wpis jest jak najbardziej poważny i nie wiem gdzie ty tu widzisz trolling. Nie jestem zaślepiony tym człowiekiem, więc mogę napisać plusy i minusy jego polityki. Korwin jest naprawdę mądrym człowiekiem i jak to mówi Cejrowski - byłby dobrym doradcą. Ma szeroką wiedzę historyczną, zna się na matematyce filozofii itp. Ale do rządzenia gościu jest nieprzystosowany przez swoje XIX wieczne poglądy,
  • Odpowiedz
@szalony_fizyk: Nie podoba mi się twoja postawa roszczeniowa. Niestety, życie jest brutalne i nikt niczego za ciebie nie zrobi. Sam musisz dołączyć do KNP i zmienić partię od środka, uszczegółowić program, zastąpić Dziambora, Wilka czy nawet Korwina. Tak bym ci napisał, jakbyś był poważny, ale jesteś zwykłym trollem jak już słusznie zauważył kolega erbo.

P.S. Przyślij mi swoje zdjęcie z rozdziawioną gębą, wstawię sobie w awatar i wtedy będziemy mogli
  • Odpowiedz
Nie podoba mi się twoja postawa roszczeniowa. Niestety, życie jest brutalne i nikt niczego za ciebie nie zrobi. Sam musisz dołączyć do KNP i zmienić partię od środka, uszczegółowić program, zastąpić Dziambora, Wilka czy nawet Korwina. Tak bym ci napisał, jakbyś był poważny, ale jesteś zwykłym trollem jak już słusznie zauważył kolega erbo.


@Jah00: Rozwaliłeś mnie tym. Nie jestem politykiem, aby coś zmieniać. Obywatele nie mają w tym kraju prawa głosu prócz wyborów co 4 lata. Nie mam ochoty bawić się w politykę. Martwi mnie twoja postawa roszczeniowa, że to JA mam coś zmieniać w tym kraju. Od tego są politycy, cnie? To oni powinni się znać na ekonomii i finansach. Mnie to nie interesuje, chcę po prostu żyć w dostatnim kraju. DOTARŁO CZY CI TO TRZEBA NA KOŃSKI PRZETŁUMACZYĆ?

P.S. Przyślij mi swoje zdjęcie z rozdziawioną gębą, wstawię sobie w awatar i wtedy będziemy mogli "poważnie" podyskutować na epitety jak troll z
  • Odpowiedz
@szalony_fizyk: No więc nie będziesz żył w dostatnim kraju, chyba że stąd wyjedziesz. Demokracja to nie salon samochodowy, żeby można było sobie coś wybrać. To tyrania status quo. To plebiscyt popularności, który polega na tym, żeby zdyskredytować i ośmieszyć przeciwnika, gdzie nie liczy się prawda, mądrość, uczciwość, pracowitość, bezinteresowność, tylko ładny uśmiech, dobry garnitur, slogany, piękne słowa, obietnice, komplementy, wazelina i najważniejsze: dobre układy w mediach. Wygrywa lepszy reżyser wizerunku.
  • Odpowiedz
kobietach czy inwalidach


@szalony_fizyk: jesli cie raza poglady o kobietach albo inwalidach to znaczy ze jestes albo jednym albo drugim. Stawianie praw jakichkolwiek mniejsosci przeciw prawom wiekszosci jest bardzo bardzo zle.

a o cyganach nic tam nie bylo?
  • Odpowiedz
@Jah00: no popatrz, a jak pisałem, że żyjemy w kraju totalitarnym to mnie wyśmiano. I co ma mnie nie obchodzić? Nie umiesz czytać? Nie interesuje mnie ekonomia i finanse. Ba. NIE ZNAM SIĘ NA TYM. Podałem wyżej przykład Oleszczuka, który się na tym zna i został postawiony za wzór, bo zrobił to to i tamto. Aha, i jeśli mowa o demokracji to właśnie dzięki niej Korwin ma prawo głosu. (Oczywiście
  • Odpowiedz
@Bohun_Zygmund: Wmawiaj sobie. Korwin powinien iść do logopedy i zatrudnić pijarowca, to może jego sondaże nie skakały by tak z wypowiedzi na wypowiedź. I oczywiście wyolbrzymiasz moje słowa. Mi się NIE PODOBA. Ty chcesz IZOLOWAĆ ludzi, którzy się tobie nie podobają. Czujesz różnicę czy tobie też trzeba pewne podstawowe rzeczy wyjaśniać?
  • Odpowiedz