Wpis z mikrobloga

Hehe jak widzę nakręconą aferę z kotałkiem czyli #aferawskrocie xD

1. Bądź wrażliwym na cierpienie zwierząt rurzowym paskinem z lekką nutką atencjuszostwa

2. Mirko takie wspaniałe złożone z inteligentnych i lepszych ludzi, podzielę się z nimi moją historią i opisze los kotałka którego uratuje w imie dobra na świecie ;3

3. Mirki na początku propsują potem część zaczyna jechać po autorce reportażu xD każą uśpić kotałka humanitarnie w rzece albo szpadlem od łopaty xD

4. Nietegosiespodziewalamfejs.peta

5. Fala nienawiści wylewa wały pękły w dodatku kotałek spada z rowerka xD

6. Skasuj wszystkie wpisy zamknij się w sobie i płaknij

8. ????

9. BRAK PROFITU

Mirko niszczy ludzi since wypełzło z głowy programistów do pieczary zwanej Internetem

Zresztą czego się spodziewać, to jest wykop.pl/mikroblog a nie kotkiundmilerzeczy.pl, część pokocha część znienawidzi i trzeba z tym handlować oraz przewidywać co się może o-----ć xD

trzeba wszystko przyjąć na klatę

Mirko - gdzie złe rzeczy zdarzają się dobrym ludziom, wchodzisz na własno odpowiedzialność

#abercontent
Aberworthy - Hehe jak widzę nakręconą aferę z kotałkiem czyli #aferawskrocie xD



1....

źródło: comment_J835ky2DAu0WlPtkRz8NqUt6R9TqGI6y.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@denciu033: gdzieś widziałem badania, wg których łatwiej potrafimy dostrzec cechy ludzkie u zwierząt, niż u żebraków czy ćpunów :)

@Aberworthy: otusz to, już zaczynał mnie nużyć ten festiwal dewocji "zaszczuli bjednego kotka, borze jaki żal ;__;"
  • Odpowiedz
@denciu033:

a o innym człowieku w potrzebie zapominają. gdzie ta solidarność gatunku


dlaczego mam się solidaryzować z każdym człowiekiem jeżeli nie lubię większości ludzi?
  • Odpowiedz
nie lubię większości ludzi?


@flager: czyli z góry zakładasz że każdy człowiek w potrzebie jest jednym z takich, jakich właśnie nie lubisz? i potrzba ci udowadniać że jest inaczej, bo wrzucasz wszystkich do jednego wora? właśnie takiej postawy nie lubię. "kotek jest niewinny i nie krzywdzi ludzi, a ludzie to so potwory" xD
  • Odpowiedz
czyli z góry zakładasz że każdy człowiek w potrzebie jest jednym z takich, jakich właśnie nie lubisz?


@denciu033: nawet nie musi prosić o pomoc, pewnie i tak nie będę go lubił

właśnie takiej postawy nie lubię. "kotek jest niewinny i nie krzywdzi ludzi, a ludzie to so potwory" xD


Kotów tez nie lubię i psów, i ryb, i żab, i komarów, i chomików... też.
  • Odpowiedz