Wpis z mikrobloga

ja mam kompa podłączonego pod 40 ' tv leże na kanapie i używam bezprzewodowej myszki i klawiatury


@LordMrok: ale o co chodzi? o trudność obsługi?

@The_Kleks:

w konsolch nie masz wcale problemów z grami, wkładasz płytkę i grasz, a pc też zazwyczaj podobnie ale jest więcej rzeczy które mogą się popsuć.

x1 3 a ps4 2? prychlem


@Nadrill: ale o co chodzi?

no #!$%@? jakby nie można było pada
co do ilości gier to trzeba trochę poczekać do lepszej oceny


@kamil1210: Właśnie już wystawiłeś tą lepszą ocenę :D. Przecież na konsole nowej generacji jest zalewie mały % gier, w porównaniu do ilości gier na PC
@kamil1210: Rząd "grafika" należałoby uzupełnić o wyjaśnienie dot. ceny. Bo np. mój komputer ma w tej chwili prawdopodobnie wartość mojej PS3 a gry mogę uruchamiać wyłącznie na niskich albo... wcale. Czy muszę wspominać jaką w tym samym czasie mam grafikę na PS3?

Dlatego, skoro PC ma wg Ciebie grafikę lepszą od PS4 to należałoby też zauważyć ile należy za taki PC zapłacić.
Dlatego, skoro PC ma wg Ciebie grafikę lepszą od PS4 to należałoby też zauważyć ile należy za taki PC zapłacić.


@JoanTB: Masz rubrykę 'cena kupna sprzętu', w której to PC przegrywa, więc pewnie chodzi o takiego z wyższej półki

Btw. Pobliczyłem pkt, a tam:

PC - 14, PS4 - 13, X1 - 14

Ok... :D
Właśnie już wystawiłeś tą lepszą ocenę :D. Przecież na konsole nowej generacji jest zalewie mały % gier, w porównaniu do ilości gier na PC

@xolur: gier na pc będie za 5 lat dużo więcej niż na konsole, a różnica pomiędzy konsolami będzie niewielka
@kamil1210: Niewystarczająco, ponieważ "trzecie miejsce" może równie dobrze oznaczać sprzęt o 200 zł droższy, gdzie w rzeczywistości musiałby on być droższy ze dwa razy.

Przykro mi, bo się napracowałeś, ale to jest po prostu bezużyteczne.
@JoanTB: najelpiej jakbym podał cenę ale w wypadku pc jest to trudne

Przykro mi, bo się napracowałeś, ale to jest po prostu bezużyteczne.


Nie, to moja ocena i jest subiektywna. Tak samo możesz powiedzieć o wpisach na całym mirko
@kamil1210: sranapa. Na PC siadasz z padem i grasz na kanapie. Odwieczny debilny argument konsolowcow.

Ja nie chce tu powiedziec, ze #pcmasterrace bo mam to i to, ale argumentowanie, ze na PC CZEBA PSZYBIURKU, a na konsoli KANAPA to jest na prawde słabe.

edit:

@Slasiu: teraz dopiero zobaczyłem Twój wpis..
@kamil1210: Z tą ceną to pieprzenie, bo w ten samej cenie co konsole można kupić sprzęt który jest szybszy, a dodatkowo gry są o wiele tańsze więc wychodzi ostatecznie taniej. Ale i tak od zawsze się próbuje wmawiać, że konsole są tańsze... gdzie gry są droższe i trzeba abonament płacić za online.