Wpis z mikrobloga

#simsy #thesims4 #gry #wonziu

trochę z nudów a trochę z ciekawości, postanowiłem ściągnąć sobie the sims 4, bo przecież raz w nie zagrać to nie pedał (podobno). Miałem stworzyć jakiegoś aktora, ale miałem pustkę w głowie, więc pomyślałem, że czemu nie @Wonziu. I teraz w skrócie - mój Wenzo jest aspołeczny i wybuchowy, znaczy się łatwo się #!$%@?. Znalazłem mu robotę jako informatyk. Całą noc gra w gry, zdobył przez to jakąś umiejętność i już w pierwszym dniu pracy zdobył awans. Jego chata jest strasznie biedna, nie stać go było nawet na dobrego kompa, więc obmyśliłem plan działania. Zaraz za moim domkiem jest domek jakieś babci, poderwałem ją, zacząłem z nią chodzić, wkrótce się z nią ożenię żebym mógł przejąć jej mieszkanie. Gdy to się stanie, zaczekam po prostu aż babcia umrze, działkę sprzedam, a za zarobione pieniądze odremontuje swój stary dom. Jakby babcia trzymała się hardo życia, to ją zamknę na tydzień w pokoju bez klamek, powinno zadziałać. Ogólnie to tyle, chciałem się tylko pochwalić swoim simowym Makułą, na przedstawionej focie wylał sok na jakąś grubą lochę, zaraz uciekła, ale jakiś czas później wenzo dopadł ją w parku i spuścił jej #!$%@?.
Tukan29 - #simsy #thesims4 #gry #wonziu 

trochę z nudów a trochę z ciekawości, posta...

źródło: comment_EPJyQYYrGDSxed3feNswPwfrnvhPJHSN.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Tukan29: ja w simsach 2 zrobiłem tak samo z wampirzycą, kupę kasy odziedziczyłem jak się spaliła na słońcu, a ja zyskałem dodatkowo nieśmiertelność i prowadziłem sklep z meblami zdalnie
  • Odpowiedz