Wpis z mikrobloga

Dzisiaj słyszałem jedną z smutniejszych opowieści aż się trochę zastanowiłem nad życiem :(

Znajoma pracuje jako nauczycielka w klasie integracyjnej.

Mają tam chłopca bardzo zamkniętego w sobie.

Okazało się że w wieku 3 lat ojciec zostawił żonę z dzieckiem.

Matka nie dawała sobie rady więc musiała pracować na 3 zmiany.

Chłopak w wieku 4 lat! zostawał sam w domu na noc bo ta często pracowała w nocy

Teraz ma 8 lat i potrafi prasować, wrzucić węgiel do pieca itd

Kilka razy w miesiącu pisze listy do swojego ojca, że go kocha, że chciałby by wrócił i wsadza je zawsze pod poduszkę

( ͡° ʖ̯ ͡°)

#truestory nie #coolstory
  • 30
@Oskarek89: Naprawdę nie wiem co w tym jest takiego smutnego. Sam przez pierwsze lata dzieciństwa byłem w identycznej sytuacji, tylko nie pisałem listów do ojca, bo go zwyczajnie nie znałem. I też byłem, jestem i będę zamknięty w sobie. Czy w takim razie powinienem się teraz użalać nad sobą? :f
@emcter: To nie jest smutne. To jest prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe jest to, że dzieciaki w Afryce nie mają co pić i #!$%@?ć, a niedojeby oblewają się wodą, bo tak jest #!$%@? modnie. Ale nic to - poużalajmy się nad ośmiolatkiem, w końcu jest samodzielny, ale tęskni za starym! Nie popieram tego, ale skoro jest samodzielny w takim stopniu, że potrafi prasować i wyprać, to w tej chwili mam do
@Linux__Shines:

To nie jest smutne. To jest prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe jest to, że dzieciaki w Afryce nie mają co pić i #!$%@?ć, a niedojeby oblewają się wodą, bo tak jest #!$%@? modnie.


Łoo stary, ty to jesteś istnym geniuszem! Że też nikt na to nie wpadł wcześniej - wystarczy nie oblewać się wodą, a dzieciaki w Afryce będą miały dach nad głową, jedzenie i picie! To niesamowite, że tacy
@Linux__Shines:

No to wytłumacz mi twoją logikę, bo według mojej, zrobienie z tej akcji modnej pozwoliło uzbierać 10x więcej pieniędzy na osoby chore niż w zeszłym roku, a zarówno wtedy jak i teraz dzieci w Afryce nie mają co pić. No ale trzeba się do czegoś #!$%@?ć, i jeszcze zrobić z siebie debila w odpowiedzi, jakby nie zrobiło się z siebie wystarczającego w pierwotnym komentarzu.
@ruszka: No właśnie robisz z siebie debila, a z logiki #!$%@?ę. Napisałem wyraźnie, ale widać - nie było cię stać na to, żeby to zrozumieć, tylko wolałeś się #!$%@?ć do najprostszego farmazona, piszcząc przy tym niemiłosiernie. Ale spoko - wyjaśnię, sarkastycznie, bo inaczej mi się nie chce:

Ty pić woda - ty być zadowolona


Ty lać na siebie woda - ty płacić, afrykanin być zadowolona


Większość ludzi lać na siebie woda
To nie jest smutne. To jest prawdziwe.


to nie jest powód do smucenia się, tylko do dumy


To jest najgorsze #!$%@?ństwo, gdy młody nie może powiedzieć


@Linux__Shines: zdecydujesz się? A może młodemu rozwija się depresja i za 15 lat przeczytamy o samobójstwie młodego studenta, z dziewczyną, pracą,w ogóle nikt nie wiedział, że mu smutno i tak dalej.
Naprawdę nie wiem co w tym jest takiego smutnego.


...byłem, jestem i będę zamknięty w sobie...

@Linux__Shines: smutne jest to że 8 letni dzieciak dostał kopa od życia i w normalnej rodzinie nie musiałby tego robić a dzieci w tym wieku robią inne rzeczy.

Chyba nie zauważyleś też że 8 latek nie ejst na tyle dojrzały emocjonalnie żeby wyżalić się kumplowi z przedszkola przy piwie że mu źle bo niema ojca