Wpis z mikrobloga

UWAGA ZAWIERA SPOJLER Z FILMU "MOJE ŻYCIE BEZE MNIE" (który i tak jest kiepski xd)

1. Miej dwie wspaniałe córki oraz kochającego męża, ale bądź niezadowolona z życia, bo nic nie osiągnęłaś i nadal mieszkasz w przyczepie kempingowej (no #!$%@? zdziwko, jak rzucasz szkołę i zachodzisz w ciążę mając 17 lat).

2. Dowiedz się, że masz raka i za 2 miesiące zejdziesz.

3. Postanów, że jak najlepiej wykorzystasz ten czas, a rodzina i inni ludzie będą mieli o tobie same dobre wspomnienia.

4. W tym czasie nie chciej sprawiać bliskim przykrości. Również dlatego nie mów im o chorobie.

5. Daj dupy pierwszemu napotkanemu gościowi, mimo że typ jest dziwny, bo chciałaś przeżyć przygodę (patrz punkt 3. i 4.) xd

6. Gość ni chooia nic o tobie nie wie, a się w tobie #!$%@? (mąż oczywiście nic nie wie o twoim kochanku i codziennie jest dla ciebie kochany).

7. Umrzyj pewnego dnia, złam serce kochankowi i zostaw męża bez pożegnania. A sorry, nagrywasz kasety dla bliskich i typowi, którego znasz miesiąc nagrywasz, że go kochasz itp., a mężowi z którym masz dzieci nagrywasz info, żeby się nimi opiekował xd)

8. Brak profitu

Film ma dość dobrą ocenę na filmwebie (7,4), ale jak dla mnie jest pusty, a czasami po prostu głupi. Takie babskie filmidło na 5/10.

#film trochę #bekazrozowychpaskow
  • 4