Wpis z mikrobloga

Wpadłem dziś na genialny pomysł rozszerzenia możliwości mikrobloga!

Co byście powiedzieli gdyby jedną z podstron była taka gdzie użytkownicy mogliby podawać linki, a inni, jeśli by im się spodobał dany link, mogliby dawać punkty (pewnie można wymyślić inną nazwę, ale na razie jestem skupiony na samej idei) i je komentować. Jeśli natomiast ktoś by wrzucił coś bezsensownego to można by dawać też punkty ujemne. Link taki po osiągnięciu pewnego progu przestawałby być widoczny.

Można by również oceniać komentarze ludzi. Np tak jak teraz na mirko tylko oprócz plusów były minusy. Każdy by chciał mieć jak najwięcej plusów, więc komentarze byłyby na bardzo wysokim poziomie.

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie? Korzystalibyście?


  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jesse__pinkman: Czemu tak uważasz? Ludziom chyba zależy na tym żeby ich dobrze postrzegali? o! już wiem! Można wprowadzić ranking w którym byłoby się wyżej im więcej plusów by się miało =) To by chyba miało sens?

@Maryjanna: czemu?
  • Odpowiedz
@pshemeq: ranking juz przeciez jest ;> po co drugi

Na mirko sie smieszkuje, jakby byly minusy to stuleje balyby sie pisac, minusy sa na glownej i tak niech zostanie hehe. Ludziom nie zalezy na dobrym.postrzeganiu, to nie fb gdzie w 80% masz.prawdziwe dane personalne, a nie nick.
  • Odpowiedz