Wpis z mikrobloga

GRZECHY KNP (na podstawie gorącego wpisu gkpl)

1. KORWIN SPAŁ

2. WIPLER POWIEDZIAŁ "WIDZIAŁES TEGO MEMA?"

3. WIPLER ZMIENIŁ PROFILOWE

GRZECHY INNYCH PARTII

1. 90% uzależnienie Polski od gazu z Rosji (PIS, PO)

2. Ukradzione 150mld zł z OFE (PO)

3. Traktat Lizboński

4. Rozbrojenie Polski

5...

Te 4 punkty przypomniałem sobie w 3 sekundy, więc pewnie ogólnie jest ich więcej ( :D )

W związku z powyższym KNP - HAŃBA!! USUŃMY KNP Z ŻYCIA PUBLICZNEGO, A WINNYCH TYCH ZBRODNI WSADŹMY DO WIĘZIEŃ.

Nie chodzi o porównywanie, chodzi o pokazanie na jakich zupełnie innych galaktykach ocenia sie partie.

TAK< O TAKIE KNP WALCZYŁEM.

Ja sie ciesze, że wtedy gdy Korwin sobie śpi (a jak nie spał to szkoda), leci mu hajs na konto :).

@gkpl

#knp #4konserwy #polityka
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chapeaunoir: A może o innych ekonomistach ze szkoły chicagowskiej, którzy doradzali rządowi USA w sprawie polityki pieniężnej przez co dolar w ciągu ostatnich stu lat stracił na wartości pięćdziesięciokrotnie?
  • Odpowiedz
@lukasyyyy

Nie opublikowanie jakichś wyliczeń o których mowa była w jakimś nieistotnym programi = zadłużanie polaków, masowe marnotrawienie pieniędzy obywateli, korupcja i szeroko pojęty brak kompetencji. No w sumie masz rację...


Twoja odpowiedź na ten wpis nie odnosi się do niego, tylko uciekasz od przyznania mi racji w nic nie znaczącą, uszczypliwą i pozamerytoryczną polemikę.
  • Odpowiedz
nie mniej kompetentnym, tylko pokazuje że jest taki sam jak cała reszta, ale dla kucy Korwin to zbawienie


@lukasyyyy: Mało to, że porównujesz, to stawiasz ich na równi. Taki był właśnie sens tej wypowiedzi. Mój komentarz wcześniej przytoczony miał za zadanie wykpienie tego rażącego naciągania faktów.
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: Liberalizacja gospodarki samo w sobie jest rozwiązaniem. Mówiąc, że problemy "same" się załatwią zwykle ma się na myśli to, że ludzie sami o siebie zadbają, wystarczy ich nie okradać.

Porównania dokonałeś ty, ja je wykpiłem.
  • Odpowiedz
@panTadeusz: znajdz prace/hobby, pomoz komus, jakis sport, kurs chinskiego, prawko mototry/samochody, skok ze spadochronem, odwiedziny rodziny?? po miesiacu zrozumiesz jak zmarnowales wiele czasu piszac tego posta i angazujac sie nadal w polityczne wojny ideologiczne. mozesz jednak tkwic w tym, co chca ci dobrzy janusze/wiplery/milery/tuskie/kaczki i walczyc z innymi niewiernymi, o jedyna Sluszna Idee. ktos nie glosuje na KNP/SLD, obrazil naszego wodza -> atakuje, wysmiewam go, jak moze byc tak glupi.
  • Odpowiedz
1. 90% uzależnienie Polski od gazu z Rosji (PIS, PO)


@panTadeusz: A to przypadkiem KNP na czele z Korwinem nie jest najbardziej prorosyjskie? To raz, dwa to od Rosji importujemy 70 albo i 60 % gazu. Dużo zapotrzebowania pokrywamy z własnych zasobów. Niestety gorzej jest z ropą. Właśnie budowa gazoportu ma na celu jeszcze zmniejszenie udziału gazu rosyjskiego na polskim rynku. Przy okazji zadaj sobie pytanie czy Korwin jako skrajny wolnorynkowiec zdecydowałby się na budowę wspomnianego gazoportu.

2. Ukradzione 150mld zł z OFE
  • Odpowiedz