Wpis z mikrobloga

GRZECHY KNP (na podstawie gorącego wpisu gkpl)

1. KORWIN SPAŁ

2. WIPLER POWIEDZIAŁ "WIDZIAŁES TEGO MEMA?"

3. WIPLER ZMIENIŁ PROFILOWE

GRZECHY INNYCH PARTII

1. 90% uzależnienie Polski od gazu z Rosji (PIS, PO)

2. Ukradzione 150mld zł z OFE (PO)

3. Traktat Lizboński

4. Rozbrojenie Polski

5...

Te 4 punkty przypomniałem sobie w 3 sekundy, więc pewnie ogólnie jest ich więcej ( :D )

W związku z powyższym KNP - HAŃBA!! USUŃMY KNP Z ŻYCIA PUBLICZNEGO, A WINNYCH TYCH ZBRODNI WSADŹMY DO WIĘZIEŃ.

Nie chodzi o porównywanie, chodzi o pokazanie na jakich zupełnie innych galaktykach ocenia sie partie.

TAK< O TAKIE KNP WALCZYŁEM.

Ja sie ciesze, że wtedy gdy Korwin sobie śpi (a jak nie spał to szkoda), leci mu hajs na konto :).

@gkpl

#knp #4konserwy #polityka
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ozzie: Dlatego właśnie powinniśmy sie wszyscy zjednoczyć aby nikt nigdy nie wspominał już o memach oraz by twarze związane z knp nie miały do tego już sposobności.
  • Odpowiedz
@milordzie: bo wiesz, jak Ci się budżet nie zamyka to się wrzuca pozycję "deficyt budżetowy" i wmawia ludziom, że zadłużanie się to normalna rzecz. W kolejnym roku leming już grzecznie przytakuje.
  • Odpowiedz
@panTadeusz

1. 90% uzależnienie Polski od gazu z Rosji (PIS, PO)


To skąd brać gaz. Dopóki Jezus Korwin-Mikke nie pomnoży polskiego gazu, od czegoś trzeba go kupować.
  • Odpowiedz
Nie podzielam zdania co do tych punktów. Co prawda nie orientuję się w obronności, ale:

1. Gaz proponują państwa arabskie i to taniej. Wystarczy chcieć, poza tym coś kiedyś słyszałem o jakiejś solidarności państw unii. Figa.

2. ZUS to studnia bez dna. Ile im nie dasz i tak będą ssali z budżetu. Nic z tego nie dostaniesz.

3. Traktat Lizboński jest niezgodny z polskim prawem. Konstytucja stanowi, że nic nie jest ponad
  • Odpowiedz
1. 90% uzależnienie Polski od gazu z Rosji (PIS, PO)


Kłamstwo. I co więcej, za rok będzie możliwość pobierania 100% gazu poza Rosyjską rurą która idzie przez Polskę.

4. Rozbrojenie Polski


??
  • Odpowiedz